Alte știri din fotbal
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Darmstadt plătește 300.000 de euro pentru fotbalistul-revelație din Superligă!
0
Narcis Răducan a identificat problema de la FCSB: „Principalul inamic!”
0
Olimpiu Moruțan, noul magnet de la Rapid » Ce arată raportul după eșecul cu U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
O să-i trimit un print-screen tolontanului cu perlele tale, *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu cine s-o fi certat Mourinho la Porto, tu stii. In afara de Real, acolo din cauza ca era Barca prea in forma, si acum Chelsea, ce probleme are? Si l-a pus in cap pe Thery care l-a lucrat fiindca n-a vrut sa le prelungeasca contractele, nici lui, nici lui Ivanovic iar lui Costa i-a spus ca e gaina, ceea ce si e. O sa planga Chelsea dupa el.
un antrenor trebuie sa stie si sa nu-si puna vestiarul in cap. cu exceptia interului, mourinho a plecat mereu certat cu jucatorii. asta ridica semne de intrebare
asa este dar nu poti demonstra ca au vrut sa scape de el unii jucatori . trebuie gasita o solutie sa dispara cazurile acestea si jucatorii sa fie trasi la raspundere , sa aduca ei bani si sa aduca antrenorul preferat de ei
si jucatorii Stelei l-au lucrat pe Galca pentru fratili lor Reghe, asa ca ce sa ne mai mire la o echipa micuta ca Celsky
Şi cum ***' de-ai trecut TU clasa, mai ţii minte ?! --- Ia cască oreleul aici: --- Propriii - cu trei de i - este forma ARTICULATA a adjectivului "PROPRIU", declinat la nominativ, masculin, plural. --- Memoreaza pagina de mai jos în bookmarks, măi pedagogule de şcoală nouă: https://dexonline.ro/definitie/propriu .... în acea pagină apeşi pe linkul "DECLINARE" şi eşti servit gratis.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sakamoto, datorita profesoarei tale castigi bani de pe urma greselilor gasite pe net? Viata e prea scurta pentru a lua gramatica asa de in serios.
sa-ti inghiti propriul comentariu si sa-i dai si o mama de bataie profesoarei de romana. se scrie cu 3 de i , la fel ca si copiii? ia dex-ul si verifica. sau vezi aici http://cum-scriem-corect.blogspot.co.uk/2013/03/hai-sa-comunicam-propriu-proprii.html sau aici https://diacritica.wordpress.com/tag/proprii-sau-propriii/. sau mai pe intelesul tau : propriii fani / fanii proprii ! sesisezi diferenta, fudulule?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.