Comentarii (62)
old_shatterhand
old_shatterhand  •  06 Mai 2014, 01:26
Postat de vasilescugeo pe 06 Mai 2014, 01:20

cand lupti pentru titlu nu ai voie sa primesti goluri pe contraatac asa cum a fost golul 2. toate trei golurile au fost primite foarte usor, si nu e prima data cand conduce la trei patru goluri si tremura pe sfarsit de meci. Astazi Rodgers si-a aratat limitele si nu cred ca e un antrenor care o sa obtina rezultate memorabile tocmai pentru ca nu stie sa se apere.

Pana una alta echipa asta a terminat pe 7 sezonul trecut si acum se batea la titlu si inca nu e gata matematic(jucatorii care au fost adusi au ingropat-o mai mult decat sa o ajute).Daca se uita cineva care nu urmareste echipa pe jucatori o sa isi dea seama ca inafara de vreo 3 sunt niste anonimi.Anonimi are s-au batut de la egal ale gal cu trupa de vedete de pe Etihad.De ce nu au putut sa o duca pana la capat?Pentru ca e greu in 2 jucatori.Din tot lotul singurii care stiu ce inseamna un trofeu sunt Stevie si Suarez.

nesv1234
nesv1234  •  06 Mai 2014, 01:24

Pacat de Liverpool dar modul cum s-au aparat denota un lucru cert: amatorism

old_shatterhand  •  06 Mai 2014, 01:21
Postat de maistor_kokir pe 06 Mai 2014, 01:10

nu stiu la egalitate de puncte, ce prima rezulatele directe sau golaverajul, in fine, daca te bate chelsea acasa care se apara 90 de minute, si esti egalata de crystal palace,intr-un sezon in care nu te-ai obosit cu nici un minut jucat in cupele europene, intr-un sezon in care man utd n-a contat, sincer nu prea ai de ce sa te simti frustrat ... sansa ca asta pt liverpool nu vad sa mai existe in urmatorii zece ani ..

De ce vorbesti in necunostinta de cauza.Am mai citit replica asta de zeci de ori.Voi macar ati vazut cum a deschis scorul Chelsea cu Liverpool?A fost vreo faza creata?A fost Liverpool prinsa pe contra pentru ca nu a stiut sa apere egalul?A fost pur ghinion si .In seara asta a fost altceva.Greseli prin aparare+entuziasmul echipei gazda.

drughi009
drughi009  •  06 Mai 2014, 01:20

prostii satului ..........cum m.m sa ai 3-0 cu descultii aia de palace in min 75 si sa termini 3-3 , etapa trecuta cu parlitii de chelsea acasa care i-a incurcat toata lumea de la norwich,sunderland,west brom sa nu poti sa faci un amarat de egal care sa-ti asigure titlul..................mai proasta echipa ca liverpoolul asta n-ai sa vezi , cu 3 etape inainte de final sa ai titlul in mana si sa termini in genunchi