Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
@nicolaiec Nu o sa inteleg niciodata cum poate cineva sa scrie doar de dragul de a se face remarcat? Cred ca Mancini este cel mai tampit antrenor posibil - sa cheme el un NIMENI la echipa si sa il tina si in prima echipa PANA LA FINAL? NU SE POATE ASA CEVA !!! Tevez asta trebuia impuscat !!! Inca ceva, valabil pentru toti "postacii" - SUPORTERII PLATITORI DE ABONAMENT de la Etihad l-au aclamat pe Tevez. Oare asta ce-o insemna? Va spun eu - ca sunteti PENIBILI !
Okiule, ca de obicei - remarci de rahat, fara sustineri obiective. Asa faceai si in perioada de aur a Hattrickului ... :((
@kily, nu pot sa zic decat atat: roaga-te la Fergie !
@kdkake Mai corect ar fi fost sa te referi la gandirea mea, pe care o consideri gresita, dar deh, daca atat poti... Revenind la subiect - antrenorii astia au mare nevoie sa inteleaga ca NU SUNT PSIHOLOGI. Ma refer aici inclusiv la "cazul" Ibrahimovic-Guardiola, cand antrenorul, daca nu se credea mare psiholog, pe langa pedagog, ar fi inteles ce inseamna sa ai un geniu in echipa. Mancini, in micimea gandirii sale (pe care tu nu o ai) a reusit sa isi vada interesul - POSTUL SAU- si ce sa vezi - l-a rechemat pe "paduche" la echipa. "Jegul" de Tevez (fost CAPITAN) a pasat decisiv in meciul cu Chelsea si a l-a incurcat pe portar in meciul cu Man United. WOW!! N-A F
Un Nesimtit !
eu spun doar atat: Ferguson este un zeu! tevez un paduche...
Mda...esti un templu de obiectivitate....valoarea lui Tevez e incontestabila ( mai ales in sezonul asta in care fara golurile si evolutiile lui manchester c se batea la retrogradare) in timp ce Ferguson este o "rumegatoare de guma" si atat. Wow. Geniile au personalitate puternica? Da. Adevarat. Dar asta numesti tu o personalitate puternica? Sa ii urezi moartea (chiar si in gluma) unui om trecut de 70 de ani pe care idioata aia de regina si-a permis sa il faca si Sir? Din postura de ce? Un om cu comportament de mucos care a fost dat afara de antrenori (deci la plural) din Premier League si nu numai? Ce gandire putem sa avem, mi-e rau.
Tevez asta nu-i ajunge nici la degetul mic lui Alex Ferguson!!
@ caine (adica un biet animal carnivor, domesticit) Stii cum se spune - atunci cand un om nu are argumente, de cele ma multe ori din lipsa de inteligenta, incearca sa suplineasca acest lucru folosind invective ("pauper"). Nu am auzit de nici macar un antrenor care sa fi castigat trofee fara ajutorul celor pe care ii antreneaza. In cazul cluburilor mari, decizia in privinta jucatorilor doriti le apartine in totalitate... Este in regula ca un antrenor sa spuna la finalul unui meci pierdut ca echipa nu l-a ascultat, dar daca jucatorul spune ca nu a fost inteles de catre antrenor, e un gest urat din partea sa. Referitor la expulzarea esofagiana referitoare la Malaga, nu meriti un c
Tare mi-e ca in vreo 3 ani n-o sa mai stie nimeni cine e Tevez. Il mai stiti pe Adriano de la Inter? Ma gandeam eu..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.