Alte știri din fotbal
România termină pe primul loc grupa la Europeanul de minifotbal » Demonstrație de forță contra Georgiei
1
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
0
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
12
Știri din fotbal internațional
La un pas de bătaie! » Ultrașii lui PSG s-au dezbrăcat la pielea goală pe Puskás Aréna: probleme în minutul 30
0
Finala PSG - Arsenal îl trimite direct în istoria fotbalului francez
0
Omul-finală » Kai Havertz a luat pe sus Parisul în finala Ligii Campionilor
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Gol MINUNAT în minutul 6!
10
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
SIIII....NU S-A INTRERUPT MECIUL?????Lovin se va zvarcoli in chinuri..
Nu am zis ca daca fac altii avem o scuza dar sunt revoltat de faptul ca prea s-a dat cu noroi in echipa asta, in suporteri si in orasul Ploiesti, doar ca sa para Steaua sfanta, ca sa se vanda presa si sa fie subiect de emisiuni pentru un an intreg!
in Anglia suporterii violenti vad meciul echipei favorite la sectia de politie. sigur ca mai apar si altii, dar tot acolo ajung. suporterii romani nu sunt nici macar la 5% din violenta englezilor, nemtilor... ca sa nu mai vorbim de sud-americani, care se omoara la propriu intre ei la marile meciuri.
Chiar nu conteaza cu ce echipa tine ... si chiar nu ma pun la mintea lui obosita . :))
Exact din cauza oamenilor ca tine suntem o tara din lumea a 3-a, din cauza celor care iau ca invatatura doar exemplele proaste. Orice om intreg la cap condamna aceste gesturi, fie ca se intampla in Romania, Anglia sau Serbia. Omul ala la Ploiesti putea sa il nenoroceasca pe Galamaz, dar in schimb "fanii" Petrololui ce fac? Ii cer lui Galamaz sa renunte la procesul contra acelesi scursuri. E de-a dreptul penibil ce au facut ei, iar prin asta s-au bagat in aceasi oala cu acel nenorocit.
Tocmai de aceea ... ca peste tot in paduri sunt uscaturi nu trebuie sa taiem padurile !!!
Oricum pentru faza asta nu mai intra pe stadion neam de neamul "suporterului"
Du-te inapoi in grota cu mentalitatea ta , nu ai ce cauta pe stadion
La ce faţă are portaru ăla şi eu îi trăgeam o palmă !
Marfa:)) ce capac si-a luat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.