Comentarii (24)
dum.dragos
dum.dragos  •  30 Noiembrie 2022, 23:20

Mareaaaa echipa a Argentinei, jucand cu o super catastrofa (polonia), a tras de timp ..peste 25 de minute…ca sa tina de 2-0. Cat de jalnic non-combat !!! Messi a oprit cateva possibile atacuri de-ale colegilor. Si…Mexicul, singura care a jucat fotbal din grupa aceasta, pleaca acasa.

kordell
kordell  •  30 Noiembrie 2022, 23:18

Asa e , nu le-au pus probleme nici danezilor :)))

Heiheiargesul1987
Heiheiargesul1987  •  30 Noiembrie 2022, 23:16

Polonezii s au calificat intr ub mod rusinos...Sa fie 0-2 si sa te baricadezi in propriul careu, doar sperand sa vina din meciul celalalt pomana , arata cat de slab esti ca antrenor in primul rand si totodata cat de slabi sunt si fotbalistii. Au avut noroc, le-a mers de data asta, insa in opinia mea cel putin, oricare dintre cele 2 echipe care au ratat calificarea (Mexic si Arabia Saudita) meritau mai mult sa se califice decat aceasta insipida, inodora si incolora selectionata a Poloniei.

vallygl
vallygl  •  30 Noiembrie 2022, 23:13
Postat de 88gore88 pe 30 Noiembrie 2022, 23:08

Dacă nu marcau arabii era egalitate totala și se ajungea pana la fair-play-ul...Dar dacă era egalitate și acolo,care era următoarea etapa?

vallygl  •  30 Noiembrie 2022, 23:08

Argentina nu s-a calificat doar in optimi, ci si in sferturi. Australia nu are cum sa le puna probleme.

ciprianuniversitatea
ciprianuniversitatea  •  30 Noiembrie 2022, 23:04

Alvarez se prefigureaza a fi un jucator mai mult decat interesant.

creeperno807
creeperno807  •  30 Noiembrie 2022, 22:33

Felicitari Messi pentru fairplay!

ccc23
ccc23  •  30 Noiembrie 2022, 22:08
Postat de marius1088 pe 30 Noiembrie 2022, 21:37

Rusine pentru penalty-ul asta inexistent!

acoperit de regulament... dar dacă e s-o luam după etica.. e o rușine de penalty... jucătorul faultat a reușit sa de-a cu capul în minge înainte sa fie faultat.. și a dat la vreo 3 metri de poarta.. deci practic faza era aproape terminata cu șanse de a se dezvolta inexistente, în cazul în care sa zicem ca nu era faultat