Comentarii (3)
Pavarotti
Pavarotti  •  22 Iunie 2026, 18:40
Postat de Sibian pe 22 Iunie 2026, 18:04

Dacă îmi aduc bine aminte, serialul era difuzat de două ori pe săptămână la începutul anilor 90, joia și duminica, în nici un caz sâmbăta.

Era difuzat in fiecare sambata seara.

Sibian
Sibian  •  22 Iunie 2026, 18:04

Dacă îmi aduc bine aminte, serialul era difuzat de două ori pe săptămână la începutul anilor 90, joia și duminica, în nici un caz sâmbăta.

2026
2026  •  22 Iunie 2026, 16:56

Domnule Iordache, in 1979, cand a inceput serialul Dallas, aveai 1 luna dar stii cum gandea Ceausescu...

Comentează