Alte știri din fotbal
MM Stoica a văzut meciul „tricolorilor” mici și a remarcat un jucător: „O încântare! Să vezi ce știință a jocului avea”
0
În mijlocul play-off-ului, Filipe Coelho a semnat: „Mult succes, Mister!”
3
Ioan Varga îi răspunde violent și-l acuză public: „Cine e Mafalda ăsta? Escrocherii, el e deștept, toți sunt proști”
6
Valeriu Iftime pune presiune pe Marius Croitoru înaintea meciului cu FCSB: „Vreau să văd asta” » Cine va absenta contra roș-albaștrilor
2
Știri din fotbal internațional
Chelsea a anunțat cea mai mare pierdere financiară din istoria Premier League!
0
Premierul se implică după dezastrul Italiei + Ministrul Sportului, atac dur la președintele Federației: „Vreau un plus de demnitate de la acesta și să-și dea demisia!”
0
Yamal intervine vehement, după scandalul de la Spania - Egipt: „Intolerabil! Ignoranți și rasiști”
0
Squadra Azzura, în colaps! Fostul idol italian din Ștefan cel Mare, fără milă: „Și dacă ne-am fi calificat, n-am fi stat mult acolo”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ de la stat a ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
nu va fi vreun snyper care sa-i traga una in teasta?
Ce selfie rateaza Ponta de data asta!!! Cum s-ar mai fi dus el pana in Brazilia pentru a se poza cu Putin! :)
Putin va asista la finala de pe 13 iulie nu de pe 13 iunie!
Poate-l devine unul erou acolo si-l curata pe putinel
Din cate am aflat, maine pleaca si bando:))
Țarul pwully ăsta de Putin e probabil masochist ... Vrea să fie huiduit la fiecare meci la care asistă ... Sper să aibă un minim bun simț brazilienii și să-i interzică accesul pe stadion la finală că strică atmosfera ymbecilul ăsta ...
Putină a pus ceva la cale...straniu, dansul e judocan, plus fiind nationalist pana in maduva oaselor, n-are nici un interes sa asiste la o finala straina, deci pe 13 rusii joaca finala!?:)) V.V.Putler este cel mai bogat om de pe Glob, "bietul" om isi poate permite sa cumpere un fleac de "Cupa Mondiala":)
Inca se cearta cu Base care sa mearga. Iti dai seama daca s-ar intalni cu Mujica... n-ar da bine, prea mare diferenta. Oricum in caz de ploaie torentiala cum nu e gata acoperisul stadionului le-ar arata cum stau lucrurile cu barcile.
Nu-mi vine sa cred ca victoras viorel nu merge sa se traga-ntr-un selfie ca sa aiba cu se lauda pe facebook, dar se pare ca ar fi vrut sa mearga, dat n-a fost acceptat decat, in cel mai bun caz, sa faca poza cu masinile demnitarilor importanti. Mai ”sus„ nu-i de nasul lui, nici de față :))))))))))))
Cum, nu participa Victor Viorel? Eu cred ca sunteti rautaciosi, o sa fie la meciul de deschidere al Nigeriei. Se simte bine printre africani, specialisti in coruptie, pot sa-si perfectioneze tehnica.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.