Alte știri din fotbal
Pune presiune înainte de FCSB - Metaloglobus: „Refuz să cred!”
0
La 12 puncte de Dinamo, Becali ia în derâdere planul suporterilor: „Să se dea la o parte!”
2
„Este greu de gestionat un vestiar cu probleme financiare?” » Claudiu Niculescu a dat răspunsul după eșecul cu Universitatea Craiova
0
Dan Alexa a urmărit Rapid - Dinamo și e șocat: „Incredibil! Știți de când nu am mai văzut asta?!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce scriu francezii despre delegarea lui Istvan Kovacs la PSG - Monaco, în Liga Campionilor
0
Demisie-blitz a lui Dick Advocaat » Cine va fi noul selecționer al echipei calificate la Campinatul Mondial
0
Laporta dezvăluie incidentul care a distrus relația cu Lionel Messi: „De atunci nu mai e la fel”
0
Legenda lui Liverpool a dat direct în titularii din atacul „cormoranilor”: „Puștiul a făcut mai mult în 15 minute decât Salah în tot meciul!”
0
Lifestyle
La nici 6 luni de la divorț, fostul jucător de la FCSB și-a găsit alinarea în brațele ispitei de la Insula Iubirii
15
Un caz care schimbă tot! Alpinist condamnat pentru omor, după ce și-a abandonat iubita pe cel mai înalt vârf din Austria: „Nu vă consider un criminal. Nu vă consider un om fără inimă”
6
Studiu înfiorător: TOATE căștile audio „pot cauza cancer, probleme de dezvoltare neurologică și feminizarea bărbaților”
0
Jenson Button a dezvăluit ce privilegiu pe viață primește fiecare campion de Formula 1: „Se numește permisul roșu”
0
Donald Trump reacționează după arestarea lui Andrew: „O rușine, foarte ...
Libertatea
Imagini șocante: un jandarm de 40 de ani din Capitală a murit pe stradă, în ...
Adevărul
Acesta e „meciul cu 4-5 cojoace Alain Delon” pentru Craiova Maxima: eșec ...
GSP SPECIAL
„Țăranii români au înfrânt armata germană cu parii de la vie”. Adevărul ...
Libertatea
hahaaaa.. hai ca mai este timp de un 6-5 :)))
Frantuzii dorm in ghete : ))))))
Uite.... Vorbeai serios :)?
e o vorba de-a mea :)
Regii din LA sunt la putere anul asta!:)
:)))))))))))))))))))))......
Narcis Selaru.. Hobana e aerian, are treburi cu sprayul, cu poezia, cu desenatul..)) dar Selaru chiar e isteric ! cum dau unii gol, se sperie si tipa !..))
spera unul un gol al "vacutelor" :))))
urati huh? bine mai frumusenie ! :))
Interesant baiatul......fata de astia restul,ala macar traia la maxim......si nici n-a prea comis-o asa....mi-a placut!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.