Alte știri din fotbal
Fundașul care a negociat în iarnă cu Dinamo a fost prezentat în Liga 2: „Bine ai venit!”
0
Fostul jucător de la FCSB e dorit înapoi în România: „Stăm de vorbă 100%”
0
CFR a făcut cerere pentru Cluj Arena, azi a venit răspunsul Universității
1
Are zeci de meciuri în Bundesliga și propune 3 jucători noi la naționala României: „Chiar dacă nu e niciunul Yamal”
1
Știri din fotbal internațional
VAR în Premier League? 8.000 de fani englezi s-au pronunțat
0
Cardiff a pierdut procesul în cazul lui Emiliano Sala » Cât trebuie să îi achite lui Nantes
0
Mourinho spune că Portugalia e o națională mediocră fără Cristiano Ronaldo
0
De necrezut! 11 jucători de la Arsenal s-au declarat accidentați și au părăsit cantonamentele echipelor naționale
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
cred ca vrei sa spui ca vorbeai la modul general. De ce te-ai fi referit la modul general, cand nu te-ai referit la el??!!! :)
Am inteles tot mai putin partea cu ce va face la Liverpool... cum adica va juca? Ce va juca? :) Ma indoiesc ca or sa il mai tina cei de la Liverpool, nu stiu cat mai are contract dar daca ar mai avea un an de zile, eu l-as da afara imediat. Nu i-as plati salariul 4 luni ca sa stea in concediu in Uruguay!
Eu cred ca cei mai oribile gesturi sunt ale lui Schumacher si Zidane.
Eu ma refeream la modul general . Nu ai observat atatea si ateatea faze cu faulturi in careu chiar langa arbitrul aditional si ala nu face absolut nimic ? Ma refeream ca dupa meci , la astfel de faze jucatorii sunt sanctionati , dar arbitrii care gresesc grav ?
Oricum nimeni nu cred ca da o caruta de bani pe un jucator care sta 4 luni in afara fotbalului ...in iarna eventual ,dar pana atunci tot la Liverpool va juca mai mult ca sigur...
Toate ca taote..dar problema mea e alta. Daca il elimina pe Suarez si de la FIFA 14 eu ce pana mea ma fac?!
Lasa-l...
Cand vezi gunoaiele de italieni cum trag de timp, iti vine sa ii omori. El a muscat :)) Prea dura sanctiunea. Unul care intra cu talpa si adversarul sta un an??????
Dar un microbist care nu se uita la Cupa Mondiala la ce e bun?Unde naiba ai vazut arbitru aditional?
Sper sa nu vina nebunul la Barcelona …. chiar daca e super jucator mai bine te lipsesti de asemenea caractere
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.