Comentarii (5)
liviuandrei1986
liviuandrei1986  •  13 Iunie 2014, 14:44
Postat de tbone pe 13 Iunie 2014, 09:35

un rahat de gol, la fel ca si penalty-ul penibil, scorul corect era 1-1 in meciul asta, si Brazilia ar fi trebuit sa joace in 10 cu Neymar eliminat din prima repriza cand loveste intentionat cu cotul in gura pe Modrici :) eu nu cred ca Brazilia prinde sferturi

daca au reusit arbitrii sa ii duca pe coreeni pana aproape de finala cand s-a jucat la ei acasa sigur ii pot duce si pe brazilieni in finala ...

borat101  •  13 Iunie 2014, 07:56

Sunteti penali! Ce executie de clasa a fost?! Poate furt de clasa, prin faultul pe care la facut, si dupa a dat gol cu partea a piciorului care se da numai la disperare.

vladutz13
vladutz13  •  13 Iunie 2014, 07:09

Ce executie nene??? Pletikosa asta sa se pensioneze..... a gafat enorm si la golul asta si la primul al lui Neymar, care doar a plasat balonul langa bara. Degeaba esti inalt daca tot ce faci e sa te culci .... impinge nene din picioare. Pacat pt Croatia a jucat surprinzator de bine.