ftwraku
ftwraku  •  22 Iunie 2014, 22:44
Postat de samertx pe 22 Iunie 2014, 22:38

Ăștia nu sunt normali!

"Bă, rakule, stai 5 minute, mă duc să-mi iau 2 beri și te combat a la classe. :)) " Ba,ti-am raspuns la nedumerirea ta legata de europa centrala. Am scris doua comentarii lungi legate de intrebarea ta 'utopic"... Acum au fost sterse repede ce sa faci:)) Daca nu raspunzi repede. Eu sunt la masa cu 5-6 insi si tot raspund mai repede:)) Uneori mai ma fura discutiile de aici si nu pot sa tastez. De as avea laptopul as scrie 300 de mesaje pe minut:) Chiar si asa eu ti-am rapuns,ca astia de la gsp le-au sters repede...e altceva:)

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  22 Iunie 2014, 22:44
Postat de cfrclujole pe 22 Iunie 2014, 22:37

galop de sanatate, 3-0

pana acum da. nu sunt premise pentru o intoarcere a scorului. desgur, e posibil un 5-5 final..)) la acest mondial totul este posibil !..))

naclesan
naclesan  •  22 Iunie 2014, 22:43
Postat de cpt.ahab pe 22 Iunie 2014, 22:30

Brazilienii habar nu au ce greu e sa trimiti rusii acasa odata ce au venit!

nu stiu daca merge comparatia intre armata rosie si echipa de fotbal:)))

naclesan  •  22 Iunie 2014, 22:41

bine ca a salvat algeria putin onoarea azi...ca am avut 2 dintre cele mai mari bombe de meciuri azi...

tmy2
tmy2  •  22 Iunie 2014, 22:40
Postat de unico_biancorossi pe 22 Iunie 2014, 22:36

belgia a castigat un meci absolut nul. cu un gol norocos in ultimele minute. un meci la care pentru prima data spectatorii au huiduit copios, minute in sir.

Înseamnă că şi eu am fost la fel de norocos ca golul belgienilor :)). În altă ordine de idei, uite că fac africanii ăştia. Dacă stau să mă gândesc, nici cu Belgia n-a jucat foarte rău.

glorie
glorie  •  22 Iunie 2014, 22:40
Postat de adrian.1984 pe 22 Iunie 2014, 22:39

Piturca este un om fericit in acest moment!!!

Coreea pare sub Romania, desi are acelasi stil de joc! Pentru ca e mai slaba in aparare decat noi si chiar si in atac. Mi se pare uneori si dezorganizata si jucatorii sunt dezinteresati ca si camerunezii.

glorie
glorie  •  22 Iunie 2014, 22:39

Previzibil rezultat, dar stiti de ce? Eu i-am vazut pe coreeni in meciul anterior, impotriva Rusiei, iar anul acesta mi se pare slaba Coreea de Sud. Joaca acelasi sistem ca al lui Piturca, nu mai joaca ofensiv ca acum cativa ani. Ci alearga dupa minge, si incearca sa loveasca pe contraatac dupa ce se apara. Sa se ceara afara acest nou antrenor.