Comentarii (5)
bamse1901
bamse1901  •  19 Iunie 2014, 08:44

noroc de arbitru in meciul cu Croatia, noroc ca nu a reusit Mexicul sa-i bata si noroc ca ultimul meci e cu Camerun si uite asa ajung in optimi, nemeritat

adrian_d_mihai
adrian_d_mihai  •  18 Iunie 2014, 22:44

Exact sub articolul asta este ala cu "perlele" celor de la TVR. Cum am spus si acolo, uitati-va la voi in ograda, baieti. Nu numai Pele a ratat repriza aia, ci noi toti, din simplul motiv ca aceasta nu a existat. Faceti pasi mari sa-i depasiti pe "ziaristii" de la Prosport. Dati-i inainte, tot asa, aveti sanse tot mai mari!

xhthu
xhthu  •  18 Iunie 2014, 19:16

braziliei nu i-ar strica un atacant ca pele acum

danieliorga2000
danieliorga2000  •  18 Iunie 2014, 19:02

Nemaipomenit.Pele a ratat prima repriza din Brazilia-Croatia 3-1 in care nu s-a marcat nici un gol pentru ca a fost prins in trafic cand mergea la meciul Brazilia-Mexic dar a reusit sa prinda repriza a doua din Brazilia Mexic 3-1 banuiesc pentru ca mergea inspre meciul cu Croatia.

alexandru_p
alexandru_p  •  18 Iunie 2014, 18:54

adevarul e ca brazilia a jucat mai bine ieri decat cu croatia! mult mai bine. diferenta s'a facut altfel: 1. nu au primit moca nici un penalty 2. mexic a stat mult mai bine in teren decat croatia. croatii aveau un trio fabulos la mijloc: modric-kovacic-rakitic; tot ce trebuiau sa faca este sa tina mingea, sa aiba ei initiativa pentru ca in zona aia sunt mai tehnici decat brazilienii, dar nu si mai fortosi 3. ochoa a aparat tot, spre deosebire de portarul croatilor care a luat 2 goluri pe coltul scurt cu suturi extrem de bine plasate, ce'i drept, dar extrem de slabe (ca intensitate - oscar si neymar).