Alte știri din fotbal
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
0
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
0
I-a activat clauza lui Marius Coman! Ce se întâmplă cu atacantul care în martie era convocat la națională
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga » Echipe de start
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
8
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Daca specialistul MM a zis ca VAR n-a fost bun, e clar ca e asa....
Astia care spun ca a fost spectaculos, cu goluri in ultimele minute, s-au uitat doar la Croatia. VAR-ul am observat ca este cerut de arbitru doar cand vrea el, ceea ce nu este corect, deci se stiu ca au fost si erori, goluri care nu trebuiau validate. Franta a jucat mult prea defensiv, chiar si in ultimele minute se aparau, cand prindea portarul mingea o tinea pana se dezumfla. Sincer imi pare rau ca nu a ajuns Belgia in finala cu Croatia, ar fi fost o finala mult mai spectaculoasa.
Daca poti fara posesie (cu anti joc) s-a fii campioana mondiala cu un autogol dintr-o lovitura libera la un fault inexistent ( aproape nimeni nu a comentat asta), un penalty dictatat la VAR pentru un hent care a exiatat dar ar fi trebuit interpretat in spiritul jocului ( nu era pozitie de gol) , atunci asta este fotbalul care nu va mai aduce spectatori in tribuna. Totusi fotbalul este spactacol nu numai o afacere!
Daca! Si daca era Maradona cu 30 de ani mai tanar? Daca erau Hagi, Balaci, Marcel Raducanu mai tineri? Daca ar mai fi trait Dobrin? Hai sa nu cadem in derizoriu...
Pe cine credeţi că interesează, legat de acest subiect, părerile lui Stoica și ale lui Mititelu? Vă spun eu, confidenţial: pe nimeni, exact pe nimeni! Ce v-a venit să-i citaţi aici?
Tiki-taka nu a murit, a apus o generatie fantastica a spaniei cladita pe calitatile respective. Daca erau xavi, villa, puyol si iniesta cu 5 ani mai tineri nu discutau cu nimeni la acest mondial.
Si n-am tinut cu Franta la meci....De fapt nici n-am auzit pe nimeni sa tina cu Franta afara de francezi si bineinteles de al nostru banciu.
Persici a dat cu mana in minge ca la baschet. Penalty clar. Nu i-am auzit pe croati sa reclame arbitrajul si mai ales penaltiul dupa meci.
Interesant ca nimeni n-a vazut jocul agresiv al croatilor si cartonasele lipsa impotriva lor in acesata finala?! Ma intreb unde-i favoritismul?
Sa traiti. N-am nimic cu Franta, pana la urma a castigat binemeritat, dar consider ca VAR a influentat rezultatul din marea finala dupa un penalty dictat muult prea usor de arbitru. La 1-1 alta era situatia din teren. Cat despre tara organizatoare, rusii au putut sa ia niste masuri de protectie impotriva ploii, in timpul inmanarii medaliilor, nu doar pentru putin ci si pentru ceilati invitati de pe podium.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.