Alte știri din fotbal
Gigi Becali susține că CFR Cluj a „umflat” suma pentru transferul lui Louis Munteanu: „Eu nu cred”
1
Cât cere Dinamo pentru „perla” Cîrjan: „Am avut o discuție internă” + „A venit cineva pentru Musi de curând”
2
Basarab Panduru a reacționat imediat după decizia lui Gigi Becali în privința lui Tavi Popescu: „Îi întinde o mână de ajutor”
0
L-am găsit pe venezueleanul care a jucat la Dinamo! A driblat „subiectul Maduro”, apoi s-a dat la povești: „Mircea Rednic? Cu adevărat...” » Românul care i-a rămas la inimă
0
Știri din fotbal internațional
Dan Șucu încearcă să transfere un coleg de-ai lui Cristiano Ronaldo! » Internaționalul ar veni ca împrumut la Genoa
0
Nigeria a făcut spectacol și s-a calificat în sferturile de finală ale Cupei Africii pe Națiuni
0
Cea mai tânără victimă a tragediei din Crans-Montana este fiul unui oficial de la Sochaux » Noa Thévenot avea 14 ani!
0
Louis Munteanu, primul mesaj pentru CFR după transferul în Statele Unite: „Mister Petrescu, nu voi uita niciodată”
1
Pancu i-a lăsat acasă!
Ratează primele meciuri din 2026
Amorim, dat afară
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
Lifestyle
Moștenitoarea imperiului Lamborghini a provocat controverse în Italia: „Ce faci, le dai peste nas?”
1
Femeia care l-ar fi refuzat pe Cristiano Ronaldo, apariție ireală de Anul Nou » Au rămas fără cuvinte când au văzut ținuta
2
Clipul viral cu Novak Djokovic și o influenceriță superbă a încins internetul » Sârbul s-a furișat în spatele ei și a învățat-o cum se face
0
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
16
Mesajul sfidător al președintelui Columbiei, după amenințările lui Donald ...
Libertatea
Hectarul agricol în România, de 23 de ori mai ieftin decât în țara cu cel ...
Adevărul
GSP a asistat la Hannover - Monchengladbach în Antalya: Virgil Ghiță i-a ...
GSP SPECIAL
Lovitură neașteptată pentru Putin și Xi după operațiunea SUA din Venezuela. ...
Libertatea
Dacă bagi a doua repriza autobuzul în poarta normal ca te bat aia. Nu au arătat nimic în prima repriza dar când Corvinul te invita la atac sa fi fraier sa nu vrei sa ii bați. Maxim și. La arătat limitele. Acum era momentul sa arata ca e antrenor. Mai bine pierdea atacând decât asa cu *** in poarta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gata, norocul chior al Corvinului nu mai tine! Slabut! Ín schimb Paks nu a primit nici un gól sí a márcat 10 goluri. Intreb care sí cele 2 marcate Corvinului!
E ala care avea informații sigure ca promovează CSA și joaca cu Bolintin Malu Spart?
bani incasati din astea6 meciuri de corvinul au acoperit bugetul pe ultimi 5 ani si pentru anul viitor. deci?
RUSINE ca echipa asta judeteana se plimba prin Europa pe bani publici
se pare ca nu mai este nevoie,putin probabil sa intoarca rezultatul in kazastan.
cand ai spus ca nu ai emotii si goool corvinul,am si pariat ca bate astana. bani pe jos,te mai asteptam pe live. ha ah ha.
deci practic...bossilor vreti sa promovati? trebuie sa pierdeti in europa! OK, vrem sa promovam. Dar macar hai sa facem niste banuti. 1pauza 2 final elegant si probabil 6+ in retur. Cu rosu penalty autogol si tot tacamul. A fost comic ca pe toate grupurile de telegram din domeniu se promova masiv pariul corvinul castiga prima repriza & 3+. La naiba cum a iesit exact asa.
Rezultat dezamagitor, dar conform cu realitatea din teren, in urma caruia Corvinul mai pastreaza totusi de doi bobi speranta. Hai Corvinul la meciul retur, unde va fi nevoie de o prestatie similara cu cea de pe terenul lui Paksi pentru a intoarce rezultatul nefavorabil din meciul de azi.
Nu cred ca o lasă asa Maxim. Păcat ca nu joaca acasă Corvinul, era altceva. Acum sar oamenii ca mai bine juca o echipa din Liga 1. Cine? CSU, care s-a făcut de ras cu nimeni Maribor? Avem 2 sigur în grupe, este peste nivelul României
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.