Alte știri din fotbal
„Băsescu mi-a promulgat legea, apoi ne-am trezit cu galeriile în piață” » Inamicul ultrașilor revine! Fostul deputat Alin Trășculescu, verdict despre noua Lege 4: „Îmi permit s-o spun”
0
Rapid, victorie cu Dinamo Kiev la debutul lui Daniel Pancu » Kamara a marcat la primul meci
5
Universitatea Craiova a anunțat transferul! Prezentare spectaculoasă, cu aer de Hollywood
1
Clubul din Superliga, bătut zdravăn în penultimul amical al verii
0
Știri din fotbal internațional
Prime uriașe pentru francezi la Campionatul Mondial: cât iau dacă aduc trofeul la Paris
0
Premierul a intervenit! Decizia luată în Anglia, înaintea meciului cu Mexic din optimile CM
0
Scandal » FIFA, ținta unui proces de 850 de milioane de euro!
0
Fără precedent! Federația l-a îndemnat să-și dea demisia, după rușinea de la Mondial
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
Pariuri pe platforma Polymarket pentru prăbușirea lui Putin. Un utilizator ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
P(r)ostacul gigist este un "invingator", pe modelul ciobanului dupa "dubla"cu Silkeborg :)) ASA CEVA :))
M am plictisit de tine. Cel mai popular trol de aici. Câșh de aici
Îmi căutam "camaradul". Știam că-l găsesc pe sintetic. :-)))
Ia zi ma prin ce "miracol" ai aterizat aici? :)) ASA CEVA... :))
HAHAHAHAHAHAHAHAHAH IAR BAGI MA FAKE-NEWSURI DIN MANUALUL MICULUI P(R)OSTAC DE "FERMA"? :)) IA ARATA UNDE MI-AM DAT EU "CALDE" DE PE UN CONT PE ALTUL SAU DISPARI PE VECI DE PE SITE :)) La munca utila societatii ma amarastache, altfel o sa ramai sarac ca randumb toata viata :))
Ba, am vorbit de câteva ori , de pe contul "firfirel"... pe care mi l-au blocat ăștia definitiv ... după ce l-am citat pe randoom într-un reply. :-((( Dar de la schimburile alea până la acea "camaraderie"...
"mult prea calda ta camaraderie cu "freddy" zecesebistul de ferma nu a trecut neobservata :))" ??? Nu cred ca am schimbat cu tine vreo vorba. De unde si pana unde?? Asta urmărește cine cu cine vorbește si mai si inventeaza... Doamne iartă ma! Trol!
Ai dreptate aici... iar postacul adriann_ confirmă spusele tale. Aici nu există prietenii, doar "camaraderii" :-))). Iată ce mi-a zis după Voluntari - Rapid, când m-a acuzat că aș fi 'camaradul' tău: "Postat de Karaganda_forever pe 08 August 2023, 00:01 La faza cu cuplul incearca sa nu proiectezi asupra altora propriile inclinatii, mult prea calda ta camaraderie cu "freddy" zecesebistul de ferma nu a trecut neobservata :))". :-))) Eu știu că relațiile dintre noi au fost mai tot timpul 'reci' sau deloc. Tu ce zici de 'camaraderia' aia? Ai simțit-o vreodată 'caldă'... cum a văzut-o el din postura de vânător de postaci de fermă? :-))). PS: mai e cineva pe-aici. Nu eu ți-am dat aprecierile alea, deși adriann s-ar putea să nu mă creadă :-(((
:))) "Noi" :))) Ești singur! Ai 7 cuvinte pe care le amesteci și cu carea ataci pe toată lumea. Adrian, anticioban, anatoli-karagandi și dreaqu stie câte mai ai sau ai mai avut. "Noi" ești de fapt tu singur cu toate clonele tale. :))) Cauți validare la catalin? Înjura l pe cioban. O sa zâmbească și tu o sa te simți băgat înseamă. Auzi...Noi. :))) Copilul ploii singur la laptop crede ca are brigada pe net. Bă...nimeni nu e prieten cu nimeni aici. Daca nu ai priceput asta ești prost ca linia de tren.
Nu SARMANE, noi adica userii vechi si care nu suntem p(r)ostaci de "ferma" ca tine. Stii foarte bine care suntem, eu, catalin, samer, tibi/yellowstone samd :)) Nu pricepi sarmane in ce hal te-ai facut de ras prestand pe template-ul cu "te-am prins" apropo de conturi ASUMATE DE LA INCEPUT, ba chiar facute cu singurul scop de a face misto de cioban si p(r)ostacii lui CHIAR PRIN NUMELE CONTULUI? :)) Du-te ma si cere spor de rusine, te-au pus intentionat sa te faci de ras cu asa ceva, te-au vazut mai nou si lacom ca un guvid care abia asteapta sa inghita carligul :)) ASA CEVA... :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.