Alte știri din fotbal
Cine transmite la TV Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații: mesajele din vestiarul „tricolorilor”
22
Lotul Turciei pentru baraj: Montella a lăsat 7 jucători pe dinafară, inclusiv doi titulari!
0
„Pronostic? 3-0!” » Fosta mare speranță a fotbalului din Turcia nu ne dă nicio șansă
0
Știri din fotbal internațional
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Xabi Alonso, tot mai aproape de Liverpool, dar cu o condiție importantă încălcată de Real Madrid
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Gesine Weber, cercetătoare la Centre for Security Studies: „Dacă Europa ar ...
Libertatea
*** SE UMILESTE PT BANI, DAR NU STIE NICI MESERIE DE LIGA 1, LIGA 3 MERITĂ .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inca nu ati inteles ca aceasta manevra marsava (odihnirea celor 7 titulari :)) a lui *** a fost facuta cu scopul de a-l demite pe Dica?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am inteles ca tactica lui Dica a fost sa nu forteze prea tare nici cu rezervele ca sa fie fresh pt mamaliga ;))))
Singura sansa pentru jucatorii de la FCSB este sa piarda cu Petrolul. ....Fiecare zi pe care o mai petrec sub "comanda" acestui asa-zis antrenor, Nicolae Dica, este o tragedie pentru cariera lor. Sa vorbeasca cu Budescu si cu Alibec ca sa inteleaga mai bine cat de rau le poate fi afectata cariera.
Dica face doar ce spune Becali....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.