Alte știri din fotbal
Aurel Beldeanu este în extaz: „Vom fi campioni cinci ani la rând! Am închis gurile tuturor”
0
Dorinel Munteanu, înaintea meciului decisiv cu FCSB: „Este o oportunitate, dar nu depinde de noi”
0
Edi Iordănescu a intrat peste vedetele naționalei: „Am oprit totul instant! Știți ce mi-a zis Răzvan Marin?”
0
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
5
Știri din fotbal internațional
Accidentare horror » Internaționalul german riscă să rateze Mondialul 2026
0
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
3
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Să-și pună leucoplast la glezne și să tragă!!!
Să-și pună leucoplast la glezne și să tragă!!!
Toti prostii ii dau cu steaua.
Penibili forever ziaristii ăștia de la gsp , *** ?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai aia îs de liga 3 din RO și a fost ghinion la București:) în schimb casele de pariuri ii dau favoriți cerți la calificare pe norvegieni. Cat o sa-i mai umflați pe ăștia de la fcsb- ultimii 5 ani zero barat atât în campionat cât (mai ales) în Europa! Căldură mare mon cher:)
Rata e peste Olaru azi. Olaru e de nerecunoscut, obosit
Dinu Todoran și sfaturile lui pertinente! Gigi știe mai mult fotbal decât Todoran…:)))
Deja se cauta scuze din partea multor mari antrenori. Pe Vintila nu l-ati gasit acasa? Daca esti jucator o bagi in poarta si pe tarlaua cu cartofi a lui Iosif. Cand dai de o echipa bine organizata tactic zici ca joaca antifotbal,ca parcheaza autobuzul in fata portii,etc,etc. Antifotbal,dar iti da gol.
Intre Olaru si Rata exista o diferenta de valoare foarte mare. Cam de aia Dinu Todoran...nu a realizat mare lucru ca antrenor, pentru ca dansul compara...mere cu pere. D Olaru este un jucator de valoare, el poate juca,...oricand intr-un campionat mai puternic, lipsa lui...se simte, mai ales ca poate juca mai mute roluri,..Rata nu prea poate fizic, e la o varsta si nu a jucat...niciodata, la un nivel inalt. Schimbarile de acest tip,...pun FCSB in situatie jalnica, Becali, ori asteapta prea mult de la unii, ...ca Ianis Stoica, Sut, Pantea, ori supraevalueaza gresit jucatori slabi ( Tam, Coman, samd),...ori... " se supara subit " pe altii si ii indeparteaza rapid si aiurea. . De aici...si..."rezultatele", de aici si " eternul loc 2 si prestatia...in Europa "..desi, in tara, este cea mai favorizata echipa ( de arbitri, de presa).
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.