Comentarii (2)
 •  22 Aprilie 2008, 15:54

poate cel mai bun jucator din campionatul olandei..pt ca gomes si cu celalalt nu sunt olandezi ms;)

 •  22 Aprilie 2008, 15:46

un lucru bun pentru ogararu k pleaca heitinga de la ajax asa are si ogararu ocazia sa joace mai mult si sa se afirme

Comentează