Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
9
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
5
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
0
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
7
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
Stai calm ca inventeaza gesepeul altceva. Dupa regi, briliante, diamante, printi si magicieni, cine stie ce adjectiv urmeaza.
Cand a intrat Sanmartean a fost singurul moment din EURO2016 cand am avut emotii si speranta , cred ca daca nu intra pana in min 60 plecam din fata TV. Ce sa faca el cand aia au 1- 0 si sunt grupati, a scos om din joc a dat pasa dar cine primea pasa sarea mingea din el la preluare , ce poti sa faci , putea sa fie si Mesi si Ronaldo cu tactica respectiva si restul jucatorilor mai mult de un egal nu avam cum sa scoatem. Pai vrei sa castigi meciul si il bagi pe S. in repriza a doua dupa ce aia au si 1-0? Cred ca nu il baga deloc daca nu primeam gol.
Priviti cu atentie, este ultimul "Magician" al fotbalului romanesc! Dupa meciul de aseara se prevesteste o lunga perioada de seceta ca nu mai vine din urma nici un mare creator de joc. Iordanescu l-a luat la Paris de gura suporterilor si s-a vazut stupiditatea antrenorilor romani, niste desene animate in fotbalul mare cu exceptia lui Lucescu cel batran. Deci sa ai un jucator la FC Vaslui in plina forma ca Sanmartean si nationala se chinuia la mijloc cu niste petarde si un Mutu *** droguri si in gura de beat, trebuie sa fii dobitoc mare ca si Lucescu Junior, Piturca barbugiu si Puiu, general de avicola. Sanmartean cu toti anii lui este peste tot ce au in cap si joaca generatia voastra pompata de presa si televiziuni *** mari talente. In Romania sunteti asa de spalati pe creier de aceasta multimedia aservita unora incat putini mai pot face diferenta intre ce e bun si ce e rau. Un antrenor strain l-ar fi folosit acesti ani intens si n-ar fi pierdut vremea pentru ca nu mai intra in graficul rapanosilor astia deveniti impresari ai furtului din fotbalul romanesc. In L'Equipe au spus bine intr-un articol ce se intitula " Unde au disparut romanii din fotbalul francez", ca interesul a fost permanent, dar s-au lovit de neseriozitatea patronilor in negocieri si de mafia impresarilor care sunt mai influenti decat oamenii de fotbal. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Moş Sânmărtean, pe aia o ştii "Bătrâneţe haine grele" (era să zic "bătrâneţe *** creţe" da mi-e că mă cenzurează ăştia) Cât ai fi vrut să joci ? Mulţumeşte-i lui Tata Puiu că ai văzut Parisul, altfel îţi făceai selfiuri cu cămilele în deşert.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Singurul fotbalist pe care l-a avut Romania la acest turneu final. Majoritatea abia abia sunt jucatori de fotbal iar altii sunt doar pachete de carne care alearga (si nici macar un meci intreg) pe teren.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.