Alte știri din fotbal
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
0
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
0
Când va debuta Moruțan la Rapid » Gâlcă abia îl aștepta!
0
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
1
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
N-a fost suficient soare la academia lui Hagi. :))))
Cine nu îngenuncheză-pierde (rusia, croația):)) Să trăiți!
Anglia nu trece de optimi sau sferturi...slabuta pe langa Italia si Belgia care vor lupta pentru castigarea Euro alaturi de Franta si Portugalia
Și noi încă îl mai așteptăm pe Ianis, nu e destul de copt.
Nu mai confundati campionatul Angliei cu echipa nationala,diferenta e de la cer la pamant,englezoii nu vor invata fotbal nici intr-o mie de ani.
Jumatate ,sau chiar ma mult, din lotul Angliei este de culoare. Este normal sa-si apere pielea,sa ia pozitie. Curios arfi fost sa nu o faca. Cati jucatori de culoare are Croatia in lot ca sa ingenuncheze? 100% o va face si Franta.Macedonia nu are motive.
slabe ambele. batrani, obositi si cu acelasi joc (si antrenor) hrvatii, iar la englezi sterling (din pacate ptr ei) si-a castigat locul in nationala pana la pensie. oricum e primul si ultimul lui gol :)
Si, au ingenucheat englezii?
Black lives matter vs CROAȚIA, 1-0 !...Hai CROAȚIA !...
Cam lesinati croatii...ma asteptam la mai mult fotbal de la ei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.