Alte știri din fotbal
Daniel Paraschiv a debutat la Rapid și a anunțat obiectivul: „Acest brand te obligă”
0
Sacrificiul unui titular al Rapidului » Dezvăluirea din interior: „Nu s-a antrenat în ultimele două zile din acest motiv”
0
Decizie după Rapid - Metaloglobus: antrenorul va fi DEMIS mâine dimineață
3
Ultimele detalii despre situația lui Olimpiu Moruțan: urmează ziua negocierilor finale
3
Știri din fotbal internațional
Dennis Man, 20 de minute pe gazon în victoria PSV-ului din Eredivisie » Cum s-a descurcat
0
Bayern Munchen a dat recital pe terenul lui Leipzig » Jamal Musiala a revenit cu „assist” după șase luni de absență
0
Arsenal, ținută în șah de o echipă care se bate la retrogradare » „Tunarii” ratează șansa de a se desprinde decisiv de Manchester City!
0
Cu Maxim și Drăguș titulari, Gaziantep a fost aproape de o mare surpriză în Super Lig
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Câte kilograme sunt normale și de ce greutatea ideală nu există. Medic: ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Amenințări fără precedent ale lui Trump la adresa a opt țări europene ...
Libertatea
Daca este sa privim spre traseul pana la finala , eu zic ca este un plus pt Italia. A produs 9 puncte in grupa fara gol primit, dupa care au scos Belgia si Spania. Anglia a dat-o la pace cu Scotia in grupa ca sa-si multumeasca regina ,dupa care au avut mare noroc cu Germania la 1-0 si in fine in semi-finala au beneficiat de acel penalty controversat. Italia a dominat Anglia in finala daca ne uitam pe statistica si oricum pare o echipa mai matura, mai legata.In final a meritat titlul european
*** genereaza patriotism irlandez
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Intre Anglia și Italia nu pot spune ca aveam preferințe, însă, cum nu puteau sa piardă amândouă :-))), înclinam totuși către italieni, deși și ei stăteau in genunchi înainte de începutul partidei. Însă nebănuite sunt căile Domnului, nu m-as fi gândit niciodată ca se va termina cu o ironie a sortii de proporții biblice: 3 BLMisti sa rateze 11m! :-)))) Stiu ca mulți ii disprețuiau pe englezi pt acel 11m inventat in SF cu danezii. In fine, io care am trăit lipit de ecran umilința la care ne-a supus Urs Meier acum 18 ani pt a califica Danemarca la EURO2004 nu pot spune ca nu mi-am ras in barba pt ce au pățit … :-))) Atât despre meci, dar nu pot sa nu observ ca Luciann, “romanul din nordul Italiei”, iar vine cu fakeuri de 2 bani când treburile sunt simple: întâlnire pe Malpensa cu Adriann și gata! Evident Ștrul, pt a își întări “originea irlandeza” a ținut cu Anglia cam la fel cum Luciann a ținut cu Italia. Problema e ca irlandezii tin cu Anglia la fel de puțin ca scoțienii, practic dacă ar putea le-arida foc :-))), deci tractoristul din Baia Mare s-a făcut iar de rusine. In plus, înjura ca ultimul fcsbist provincial pe toată lumea: dinamoviști, rapidiști, steliști și chiar craioveni. Grețos individ! :-)))
NB!
Spunea cineva*
Asa cum spunea pe digi, probabil am asistat la ce mai ,,cerebarala'' selectie din istorie. Bravo, Italia!
*** *** :))) Oftica=te :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Strul se culca urland de furie si de frustrare, garantat :)))
PROSTEA, TU AI REFUZAT SA VII LA MILANO :))) DUPA CE FUSESESI DE ACORD, CU MARTORI :))) NU INTERESEAZA PE NIMENI NICI UN BULETIN, Tu AI PRETINS CA LOCUIESTI SI LUCREZI ACUM IN ITALIA, LA MILANO :))) SI VREI IN SCHIMB INTALNIRI LA BUCURESTI :))) Practic in seara asta ti-ai dat definitiv foc la valiza, de cate ori mai apari cu contul "luciann" *** cu screenshotul asta :))) OFTICA-TE :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
NB Dave! Mai perpeleste-l putin pe papà-lapte asta!:))***))) N-are curaj nici la o intalnire la el in Giulesti ***!:)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.