Alte știri din fotbal
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
0
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
45
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Ce am găsit pe Tüpraş Stadium din Istanbul: dotări SF la VIP
1
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
2
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Cum este sa fie anglia favorita la castigarea campionatului european cand noi cu radoi ca antrenor acum doi ani bateam anglia 4-2 cu henderson, mount si foden in formula de start?Jordan sancho nici nu a prins echipa.
Anglia nici nu iese din grupa :))
Eu cred ca Danemarca....
Si, ca mai intotdeauna, Anglia nu are portar.
Anglia a fost mereu considerata favorita. Cu exceptia titlului mondial castigat in 1966, care se stie cum a fost castigat, nu a obtinut insa mai nimic. In parte tocmai datorita faptului ca jucatorii au fost aroganti. S-au considerat mereu ca venind dintr-un campionat foarte puternic, ce le da dreptul sa castige. Or, nicio victorie nu vine doar pentru ca o consideri meritata. Trebuie sa o obtii pe teren. Un al doilea motiv este ca, jucand intr-un campionat cu multe etape, jucatorii sunt mereu obositi la marile competitii. In al treilea rand, englezii nici macar nu sunt chiar atat de buni. Performantele echipelor lor sunt obtinute mai ales datorita jucatorilor straini. Nu spun ca nu au valoare, dar nici nu li se pot atribui, decat in mica masura, succesele echipelor de club engleze. Asa ca eu nu as trece Anglia printre favorite. Cel putin nu in fata Frantei, Germaniei, Spaniei (poate si Belgia si alte echipe).
*** E...mister!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ilie nu prea are fata de oracol. Baiatul a mai mai avut pariuri ....dar le-a pierdut pe toate
Franta da de pamant cu ei , chiar si Belgia , Germania, Spania , Italia
Ilie….sa te lasi de comentarii la tv si publicitate la Superbet pentru ca nici de data asta nu o sa ai dreptate !!
au mai luat ceva din 1966 englezii? bine, si de campionatul ala nici nu mai vorbesc. si au avut generatii cu mult mai bune. ale lui keegan, lineker, owen, lampard, rooney.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.