Comentarii (383)
alexxxander
alexxxander  •  08 Iunie 2019, 00:15
Postat de adriann_ pe 08 Iunie 2019, 00:11

Cam astea sunt "adevarurile" pe care le posteaza aici becalistii. Realitatea se poate verifica lesne cu doua click-uri 1. Stanciu are 10 meciuri si 371 de minute jucate in prima liga din Arabia Saudita https://www.transfermarkt.com/nicolae-stanciu/profil/spieler/148372 iar Maxim are 22 de meciuri si 564 de minute jucate la locul 12 din Bundesliga. https://www.transfermarkt.com/alexandru-maxim/profil/spieler/129513 Ca sa-l preferi pe Stanciu lui Maxim trebuie sa fii sau paralel cu fotbalul sau sa ai alte interese.

Maxim n-are treaba cu Stanciu! El trebuia sa joace in locul lui Grozav iar Hagi in locul lui Stanciu!

adriann_
adriann_  •  08 Iunie 2019, 00:13
Postat de samertx pe 08 Iunie 2019, 00:04

Rușii ne-au arbitrat corect. Au dat cei 10% cuveniți vecinilor lor dragi, metre. Campanie de imagine și un semn de prietenie. Să nu ratăm momentul, te rog! :))

La asta ma gandeam si eu, arbitrii astia au facut mai multa imagine pozitiva pentru Rusia decat ar fi facut Putin daca ne ieftinea gazul cu 10% :)))

alexxxander
alexxxander  •  08 Iunie 2019, 00:12
Postat de samertx pe 08 Iunie 2019, 00:06

Le-a luat săracul, că era singur acolo, Toșca era la linia de mijloc, încă ataca poarta adversă. Să nu-mi zici că Grigore n-a jucat bine, că tăiem legăturile ce ne leagă despre fotbal.

La fundasi se vad imediat gafele, iar Grigore a facut 2-3 gafe uriase! Si in R1 a iesit tarziu la offside, noroc ca a ridicat ala fanionul cand scapase norvegianul singur cu Tàtà! Tosca nu trebuia convocat, am spus-o deja!

adriann_
adriann_  •  08 Iunie 2019, 00:11
Postat de farauminsport pe 08 Iunie 2019, 00:00

Adriann același fin analist care înșira doar bazaconii ! Maxim a jucat la multe nunți la Msinz ca primul 11 l-a văzut mai ales din tribuna! Dar la unul ca adriann e permis sa aiureze, fiind in mare deficit de materie cenușie!

rocky2
rocky2  •  08 Iunie 2019, 00:11

Iar ne imbatam cu apa rece dupa un egal scremut si doua goluri marcate neregulamentar!

samertx
samertx  •  08 Iunie 2019, 00:06
Postat de alexxxander pe 08 Iunie 2019, 00:04

Vezi ca "urechile" de la golul doi le-a luat Grigore!:))) Iar Anton melc-cotobelc la mijloc...

alan24
alan24  •  08 Iunie 2019, 00:06
Postat de alexxxander pe 08 Iunie 2019, 00:08

Si nici Anton n-are ce cauta la mijloc!

Absolut. Dar anton a jucat de conjuctura, acolo e marin.

whiteredarad
whiteredarad  •  08 Iunie 2019, 00:08

Un 2-2 norocos ! O echipa facuta dupa o singura idee : nici un jucator...produs de Hagi ! Chipciu , fundas, Grigore ca intotdeauna , cu 2-3 gafe decisive, Tosca...penibil,Anton slab, Stanciu in ritm arabesc, fara nici o realizare,Deac, s-a topit rapid, Grozav...( nu merita efortul de a comenta). Echipa a stat in Tata, in Chipciu, in Sapunaru, si Keseru , slab, dar oportunist. Contra a mancat..."ceva", Norvegia a fost total peste noi,echipa facuta este...penibila. Pentru mine, a incepe meciul fara Y. Hagi imi pare ..rautacios.; Maxim a muncit, la fel tucudean. Un egal norocosxs pentru un antrenor,...Contra depasit de evenimente. Cu bun simt ar trebui sa plece, dar nu o va face.La Nationala Nedelciaru ( poate cCristea),Marin, Baluta, Hagi ...nu ar trebui sa lipseasca .Cum sa stea in tribuna D Man si sa fie titular Grozav,... e blasfemie ? !

alan24
alan24  •  08 Iunie 2019, 00:05
Postat de Gheorghe Bilciurescu pe 08 Iunie 2019, 00:02

AVEM ATATI JUCATORI BUNI, DAR PACAT CA NU AVEM SI ANTRENOR.!!!!!!!!!

Avem foarte multi jucatori buni tineri si talentati..dar stii care e problema? Nu a u ambitia si foamea lui ianis hagi. Pai dupa ce a intrat ala micul pe teren, toti ceilalti romani a u fost bagati in priza...de parca ianis a bagat curent in ei !

alexxxander
alexxxander  •  08 Iunie 2019, 00:08
Postat de alan24 pe 08 Iunie 2019, 00:01

Avem da, dar grigore chiar nu a jucat rau..! Uite , imi plac mult aia doi de la botosani, miron si burca ! Sunt foarte buni, nu inteleg de ce nu a u oferte da plece mai sus. Daca stanciu mai incepe un meci ca titular, nu ma mai uit. De grozav nici nu mai zic.