Alte știri din fotbal
Răsturnare de situație cu Vlad Chiricheș! FCSB i-a decis soarta: „Am vorbit cu Gigi Becali”
0
Basarab Panduru, impresionat de un jucător de la Universitatea Craiova: „Am vrut să vorbesc despre el, văd un jucător talentat”
0
Concluzia la Dinamo la finalul lui 2025: „99% nu ajunge niciodată”
0
Gică Craioveanu a numit cele 3 echipe care se vor bate la titlu: „Ei nu prind podiumul”
4
Știri din fotbal internațional
Aproape de cea mai mare surpriză de la Cupa Africii » Antrenorul român a fost „răpus” de Salah în prelungiri
0
PSG pregătește un contract istoric pentru Luis Enrique
0
Napoli este noua supercampioană! » Super David Neres a răpus-o în finală pe Bologna, cu o „doppietta”, la Riad
0
Portarul înlocuit de Răzvan Sava, salvat de Udinese! » Cine plătește daune pentru retragerea plângerii penale
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Fosta soție a legendarului Tom Brady s-a căsătorit în secret cu antrenorul de jiu-jitsu: „Nu ar trebui să fiu învinovățită”
1
Imagini fabuloase » Își dispută meciurile de acasă pe cel mai pitoresc stadion din Europa!
1
După ce și-a mărit sânii, jucătoarea de tenis a intrat pe o platformă pentru adulți » Va câștiga într-un an mai mult decât în întreaga carieră
2
Prezentatoarea TV și-a sărbătorit ziua de naștere într-o ținută extrem de provocatoare: „Un zece curat”
3
Magistrații, militarii și polițiștii pensionari, dați afară din locuințele ...
Libertatea
Gastroenterolog: „Aceasta este gustarea pe care aș vrea s-o evite toată ...
Adevărul
Românul care a cucerit Cupa Africii pe Națiuni » Povestea singurului ...
GSP SPECIAL
Daniel David și-a dat demisia din funcția de ministru al Educației, ...
Libertatea
Adriann același fin analist care înșira doar bazaconii ! Maxim a jucat la multe nunți la Msinz ca primul 11 l-a văzut mai ales din tribuna! Dar la unul ca adriann e permis sa aiureze, fiind in mare deficit de materie cenușie!
AVEM ATATI JUCATORI BUNI, DAR PACAT CA NU AVEM SI ANTRENOR.!!!!!!!!!
Avem fundasi centrali in tara mai buni ca Grigore! Tosca si Stanciu nu trebuiau sa fie titulari datorita faptului ca n-au meciuri in picioare! S-a vazut asta si la Tucudean, altadata n-ar fi gresit preluarea aia!
Trebuia să strigi: Ura! Ura! Ura! :))
Bine că au fost Anton și Grigore in teren! Eram in pericol sa nu încasăm nici un gol!:)))
Contra a pus-o de-un chef, după ce a pus-o de-o plesneală. :)) Ca Toșca în fața ăluia „odădegaard”, trecea ăla pe lângă el, de ziceai că-i pe patine și Toșca se apăra săpând șanțuri în gheață, poate se împiedică ăla până apucă s-o centreze. :))
cel mai bun jucator al Romaniei in seara asta, la egalitate cu Tatarusanu, a fost arbitrul
Benzar e foarte bun ca fundas dreapta, ce-ai cu el!?
Nu exagera. Grigore a facut un meci foarte bun, plus ca a trimis mingea aia pe care a impinso de pe linie in poarta keseru. Tosca, anton, stanciu si grozav au fost praf...restul a u jucat bine..iar cei intrati in partea a doua a u jucat impecabil, este punctul lui hagi ! Nu a marcat..dar atitudinea lui a schimbat tot, practic toti ceilalti s au ghidat dupa el, i a facut pe toti sa manance pamantul. Romania a facut 30 de minute senzationale
Meritul pt egal al arbitrilor! Meci fff slab al României ! Fotbal ruinat, bolnav împins la periferia Europei de gasca de politruci, praduitori, infiltrați la FRF, sufocat de prea multe echipe de partid și de stat, cu campionate decise mincinos de cooperative nesimțite si arbitrii smenari! Când campioana cooperatistă este distrusă de Dudelange ce pretenții sa mai ai, decât coada Europei!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.