Alte știri din fotbal
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
0
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
A pus mâna pe telefon imediat! Decizia luată de președintele Erdogan, după barajul Turcia - România
1
Moment curios: Victor Ponta s-a dus la Turcia - România îmbrăcat cu tricourile AMBELOR naționale, unul peste altul! „Cok cok cok zor”
10
Știri din fotbal internațional
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Irlandezii îl învinovățesc pe selecționer după înfrângerea cu Cehia: „Acesta nu este ghinion”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Domeniile care caută cu disperare specialiști. Ce salarii le oferă
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
Foarte ciudat, pentru că la fluierul final Ianis nu era transpirat deloc!
De la pre workout.
Ce fumezi ba? :))))
.... belgienii transpirau de la "ajutătoare" ... dar culoarea tricourilor 'ampllifică' :))
Ciudat , foarte ciudat este ...
Da, poate mai rezistat o repriza, dar mai încasau vreo 5 goluri ! Lipsa de condiție fizica, munca serioasa la antrenamente, lipsa de autoritate din partea antrenorului Or fi de vina banii, fițele, tatuajele de prost gust, etc, etc. Un suporter amarat și deziluzionat !
Erau morți de la pauza jumate dintre belgieni abia fugeau. In atac doar lukaku si bruyne urcau. Ceilalți leșinați.. Unde ai vazut tu ca erau proaspete legumele belgiene. Erau vaeza. Romanii mai rezisstau o repriza
explicatiile lui peste! am vazut ca toti, fara exceptie, si ai lor si ai nostri isi turnau apa in cap de cate ori aveau ocazia! tricourile alea erau ude, nu transpirate!
Nu cred ca au fost 16 grade acolo. Pe de alta parte, da, se alearga mult mai mult acum decat pe vremea lui Pele sau Beckenbauer, dar asa cum au zis si alti oameni mai jos, nu trebuie exclusa nici "cafeluta" pe care o beau acum sportivii.
La cat "suc de portocale" consuma baietii, era si normal. Sa nu-mi spuneti ca nu e asa, belgienii joaca in campionate de top, 60 de meciuri pe sezon la intensitate maxima si la meciul cu noi jucau in min.80 de parca meciul abia incepuse.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.