Alte știri din fotbal
Idol în Bănie, reacție tare de la 3.500 de kilometri distanță de Craiova: „Azi se încheie campionatul!”
0
Săptămâna altfel la CFR Cluj: „Mititei și bistecca. Vreau să ne pupăm după fiecare antrenament”
0
Ce le-a arătat Pancu fanilor lui Dinamo: „Piei, Satană!”
0
A lămurit-o, în sfârșit! » Ce s-a întâmplat, de fapt, cu Mitriță la națională: „Eram eu nebun?!”
2
Știri din fotbal internațional
Mohamed Salah nu-l cruță pe Arne Slot: „Trebuie să revenim la heavy metal!”
0
S-a stabilit o nouă campioană din Europa » Liga unde mai mulți români luptă pentru cupele europene
0
Distrus de accidentări: 5 rupturi de ligamente și 8 operații l-au făcut să se retragă la 22 de ani
0
Gol absurd în Moldova! Faza ireală care a devenit virală: cum s-a întâmplat totul
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Aș vrea un rominia-Ungaria .Primul meci al lui Szoboszlai în care dă 5 goluri!! Pt papagali se pronunță szoboszLAI și nu soboslay!!!
Bîî, tu nu ești numai prost, ești și mincinos ! Păi Gh. Dej, n-a fost niciodată preș de onoare la Rapid, n-a fost niciodată la nici un meci, cu el șeful țării, Rapid a retrogradat de două ori și cei care afirmă că era rapidist se bazează numai pe faptul că era la bază cfrist !!! Păi pe vremea lui, cînd nimeni nu respira măcar, puteai să retrogradezi echipa lui Dej, cu patri internaționali în echipă !!!? Haida de prostane , nu te mai arunca, că-ți rupi gîtul ! Vezi că am pus mîna pe documente în ce privește istoria clubului steaua, că despre fîcîsîbî , clona cu care ții tu, au spus destule, T Stoica, Lăcătuș, Balint, Bumbescu, Pușcaș, Iovan etc .
Prostule, Ceaușescu n-a fost presedintele nostru de onoare., in schimg, Gheorghiu Dej, la voi, a fost. Ca privește numărul victoriilor, baga la scufita bolșevicilor clonat, nici când o să dai colțu' nu o sa aveți mai multe victorii decât avem noi în fața voastră.
Băiete, ceaușescu și sinistra au fost patronii voștri, că de aia vă batem pe unde vă prindem, că ne amintim de scanadarea aceia care ne-a adus necazuri : Cine ne-a băgat în B, Ceaușescu- PCR !!! Mai ai surori !!?
Ar fi mai bine sa ajungem in urna a 3-a decat in a 2-a ! Una e sa joci cu Olanda, Italia sau Croatia ( asha cum s-ar intampla acum ) , alta e sa joci cu Turcia, Danemarca , Albania sau Ungaria. Pentru asta trebuie sa pierdem cu Elvetia ! Doar ca, in cazul asta, am putea ajunge chiar si in urna a 4-a ! Prea mare riscul.
Nu conteaza urna,nu conteaza nimic cu Edy Iordanescu -Politico vom castiga Euro,dupa reusita la minifotbal vom stralucii la Fotbal "11 vs 11".
Singurii care nu s-au bucurat pentru calificare ati fost voi, fc fcsb-istii, ofticati ca Olaru si Florinel nu au fost titulari. Stiu ca il vreti inapoi pe Dragomir, sa mai luati si voi un titlu dupa 8 ani, dar nu se va intoarce. Burleanu ramane si isi face treaba excelent.
Cre'ca'i mai bine'n urna 3 !
Prostutule, ați obosit, dar tot ne mirosiți știi tu ce clonatule bolșevic. Mai ai frați? :))
Valoric, România este în urna funerară a fotbalului. Oamenii știu asta, tocmai de aceea nu s-a bucurat (aproape) nimeni pentru o calificare venită după un stil de joc fără strălucire pe tot parcursul preliminariilor. Suporterii vor spectacol, nu îi încălzesc cu nimic primele de calificare încasate de Pușcaș, Ianis și staff-ul FRF.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.