Alte știri din fotbal
Turcia - România, marele meci pentru Campionatul Mondial » Echipa aleasă de Mircea Lucescu: decizia în cazul lui Ionuț Radu
0
„Mister” e acum federal cu acte în regulă » Ilie Dumitrescu, la prima deplasare sub administrația Burleanu: surprins lângă Bodescu și Vișan
0
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Știri din fotbal internațional
FIFA anunță ultima fază a vânzării biletelor pentru Campionatul Mondial 2026
0
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vom dezlănțui iadul!” SUA, noi amenințări pentru Iran, în timp ce ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Iranul amenință că va bloca o altă strâmtoare vitală pentru comerțul ...
Libertatea
Ne facem griji de portar cu nationale precum Andorra si Belarus. Rau am ajuns!
Ionut Gurau portar FC Universitatea Craiova
Portari din Mamaliga 1, da, fix aia trebuie sa joace :)). Nu ala titular in Ligue A.... Nici nu e subiect de discutii, nu poate exista decat Ionut Radu ca titular. Daca va fi oricine altcineva titular, inseamna ca Iedy iar se ocupa cu vopsitul petardelor din MamaLiga 1, ca sa fie vandute pe pret mai mare, iar el sa incaseze "comision"... La fel si Dragusin, nu exista sa nu fie titular. Sa nu vad vreo petarda de prin MamaLiga 1.
Niciunul din baietii astia care apara in Liga 1 nu ar trebui sa faca parte din lot, daramite sa aiba pretentii de titular. Ionut Radu e titular in Franta si de cand a venit Auxerre a urcat peste linia de retrogradare, Nita e titular in Cehia si de cand a ajuns la Pardubice echipa a facut 8 puncte in 5 meciuri (fata de 10 puncte in 16 meciuri pana atunci), iar Cojocaru e titular de la inceputul sezonului in Belgia la Leuven. Ce sa caute la nationala portari din gluma asta de campionat?
SA ne UITAM si la ce aparare are Tarnovanu si ce aparare are Moldovan ... asa si Petr Cech, a iesit ani la rand cel; mai bun portar, dar in aparare acolo era John Terry (capitan Chelsea si Anglia), Gary Cahill, B Ivanovic, etc ...
Andrei Vlad... se știe ca naționala e vopsitorie fecececesebista
Gurău de la FCU Craiova e peste toți,e cel mai bun
Mihai POPA !!!
Mike Maignan, naturalizat de urgenta. Altfel, e bun si Ciprian Anton Tatarusanu.
Acum 2 săptămâni, titlu mare ”Ultimul meci pentru Ștefan Târnovanu? » Derby-ul cu CFR Cluj va fi decisiv pentru viitorul lui. Detalii din vestiarul FCSB ”, azi articol elogios pt același Ștefan Târnovanu... Ce să mai înțelegi? Cum se fac articolele? Personal cred că toți cei 4 sunt slabi și oricum nu ne calificăm, așa că mai bine pregătim un portar pentru viitor cum este Mihai Popa de la FC Voluntari.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.