Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Nea Grigore vorbeste si cu De Bruyne ia vezi asta joaca ?? Se reface pana atunci ?? Ferreira este ok ??? Sau nu-l lasa Simeone la nationala ..
Doku ce zice ??? O sa treaca prin branza lui nea gigi ?? Sa nu mai zic de Trossard .... o sa stam toata tara cu fundul in poarta sa nu luam gol !! @ randoom ...ai auzit si tu de Doku ???? Tu nu-i stii pe cei de la fcsb ..dar pe cei din campionatul angliei ...
Doar in romanica te bucuri de necazul altuia !! Este ca si cum te-ai bucura de un jucator advers ca s-a accidentat rau !! De ce trebuia sa pui in titlu ..."ca scapa " ???? Urat rau ce faceti cu clikurile astea !!
Courtois a fost un subiect de discutie mereu la nationala Belgiei E de notorietate faptul ca De Bruyne si el nu prea se suportau.Oricum cu aceasta declaratie cred ca nu o sa mai prinda Nationala Belgiei...Asta daca stirea se confirma..
Numele tau e Gica Ipocrizie..Sunt sigur ca tu si ceilalti suporteri ai echipei care nu prea mai castiga de n etape (am pierdut si numarul lor) aveti bucurii cand FCSB nu pierde.
Ro trebuie sa scape intai de Yannis si Stanciu ...
in pauza ,intre reprize ! pana acum aveam dubi daca terminam pe primul sau al doilea loc,dar acu, m am linistit daca nu va juca curtuiush... locul 1 nu ni il va lua nimeni ... dupa care ma voi trezi ,suna ceasul ,sa facut dimineata
Problema noastră e să ajungem la poarta belgienilor, nu cine e portarul lor.
Doar fecefecesebisti se pot bucura de problemele adversarului …de exemplu asa cum se bucurau ca lui Talpan statul nu ii plătea taxa de timbru
Din contră...chiar aveam încredere în el ca ne poate ajuta cu o greșeală de a lui copilăresc!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.