Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
*** a scos porumbelul pe gura! desi la cum gandeste, cred ca l-a scos pe partea opusa! daca unul care ar trebui sa fie impartial spune cine trebuie sa se califice si cine nu, e totul o mare mascarada! ce ne mai miram de fcsbistii Gradinescu si Udrea?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bolshevicul tot bolshevic, n-o lăsați pe mama rusia din brațe !!! Ești chiar așa prost să nu vezi un 11m cît casa poporului !!?
Vedeti-va de razboi si lasati fotbalul
la toate meciurile(toate!), arbitrii primesc niste indicatii, cum ar fi bine sa se termine. aceste indicatii sunt uneori voalate, alteori directe, functie de importanta meciului. VAR este pentru a ajuta arbitrii sa faca cum li s-a indicat. Caracatita are tentacule multe, si impletite, atat politic cat si financiar(case de pariuri), etc. Ucraina se va califica, pentru ca va juca cu Israel, si allahuakbar sunt prin Europa, deci nu-s doriti.
vreau sa te intreb ceva.. intrebare ce am lansat-o si la "bufetul" la care mai beau o bere cu prietenii.. cum naiba e posibil la tenis sa vezi mingea aia servita cu peste 100/h la modul perfect.. iar la fotbal zici ca e blurata imaginea. p.s. nu a reusit nimeni sa imi raspunda.
Ucraina?!La baraj va juca cu Israel!Grea dilema pentru„jandarmul mondial”!
Da, e o bataie de joc! Nu credeam ca o sa mai vad asa furaciune. VAR = in zadar. Ar trebui introduse reguli stricte cum e folosit. Ca la tenis, ambele echipe sa aiba dreptul de il ceara la citeva faze pe meci.
Dupa o asemenea declaratie, care este un indemn clar asupra arbitrilor "cum" sa arbitreze, Ceferescu ar trebui fortat sa-si dea demisia. Daca lipsa Italiei ar fi un dezastru, asemenea si cea a Spaniei, Angliei, Frantei, Germaniei, pai ar trebui astea sa se califice din oficiu! Ce mai atatea meciuri daca se stie cine "trebuie" sa mearga mai departe?
Cine n-are un Vassaras sufla si in iaurt. :))))
Slavă Domnului (nu Ucrainei) că nu s-a validat lovitura de pedeapsă!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.