Comentarii (18)

univ_craiova1  •  15 August 2019, 17:03
Postat de fcu1948 pe 15 August 2019, 17:00

Trebuie sa fi clonat spălat pe creier sa crezi intr-o calificare a echipei înființate de PSD in 2013.

Trebuie sa fii boovean spălat pe creier sa crezi ca fcu 1948 înființata în 2017 e stiinta :)))

observator_federal  •  15 August 2019, 17:13

Aș remarca de fapt că e primul meci al Universității care este programat seara (și nu la ore caniculare), că doar - nu-i așa?- Rktaru se plângea anul trecut că orele de disputare sunt anormal de târziu (un derby cu CFR, în februarie, la orele 21) ... Șmecherii de la LPF își permit "aroganțe" în fața clubului cu cei mai mulți spectatori din "Liga 1 Casa Pariurilor" de parcă oltenii ar mai avea nevoie să-și amintească că fotbalul românesc este "sub ocupație" gigistă... LPF nu îndrăznește să publice pe site-ul ei (și nici să comunice la UEFA!) palmaresul echipelor din Liga , iar lista participantelor nu respectă niciun criteriu (ori poate a fost "dictată" de vreun "sponsor"): Fcsb, Astra, Dinamo, Viitorul, Iași, Craiova, Botoșani, Voluntari, CFR, Medias, Sepsi, Hermanbstadt, Chindia, Clinceni... Niște funcționari corupți și depășiți de vremuri, răzbunători și perfizi, pietre de moară care scufundă fotbalul nostru...

fcu1948  •  15 August 2019, 17:00

Trebuie sa fi clonat spălat pe creier sa crezi intr-o calificare a echipei înființate de PSD in 2013.

undergrant  •  15 August 2019, 16:25

Firește că are dreptate Gino, și la fel putea proceda și cu FCSB, de ce să ne prostim?! Ambele au șanse ZERO!

fairplayromania  •  16 August 2019, 01:53
Postat de observator_federal pe 15 August 2019, 17:13

Aș remarca de fapt că e primul meci al Universității care este programat seara (și nu la ore caniculare), că doar - nu-i așa?- Rktaru se plângea anul trecut că orele de disputare sunt anormal de târziu (un derby cu CFR, în februarie, la orele 21) ... Șmecherii de la LPF își permit "aroganțe" în fața clubului cu cei mai mulți spectatori din "Liga 1 Casa Pariurilor" de parcă oltenii ar mai avea nevoie să-și amintească că fotbalul românesc este "sub ocupație" gigistă... LPF nu îndrăznește să publice pe site-ul ei (și nici să comunice la UEFA!) palmaresul echipelor din Liga , iar lista participantelor nu respectă niciun criteriu (ori poate a fost "dictată" de vreun "sponsor"): Fcsb, Astra, Dinamo, Viitorul, Iași, Craiova, Botoșani, Voluntari, CFR, Medias, Sepsi, Hermanbstadt, Chindia, Clinceni... Niște funcționari corupți și depășiți de vremuri, răzbunători și perfizi, pietre de moară care scufundă fotbalul nostru...

Ai dreptate, dar cît timp e Becali la putere....rămîne sa ne bucuram de ce vedem la Bulgari...

aress123  •  15 August 2019, 18:12
Postat de samertx pe 15 August 2019, 18:03

Bă, dar bine le scrii. Ești ziarist de meserie?

Ei as....e doar un individ cu o fixatie. Tot ce nu-i convine pe lumea asta e de natura gigista.

lionforever  •  15 August 2019, 18:05
Postat de fcu1948 pe 15 August 2019, 17:57

***

Nihoho, nihoho!

samertx  •  15 August 2019, 18:03
Postat de observator_federal pe 15 August 2019, 17:13

Aș remarca de fapt că e primul meci al Universității care este programat seara (și nu la ore caniculare), că doar - nu-i așa?- Rktaru se plângea anul trecut că orele de disputare sunt anormal de târziu (un derby cu CFR, în februarie, la orele 21) ... Șmecherii de la LPF își permit "aroganțe" în fața clubului cu cei mai mulți spectatori din "Liga 1 Casa Pariurilor" de parcă oltenii ar mai avea nevoie să-și amintească că fotbalul românesc este "sub ocupație" gigistă... LPF nu îndrăznește să publice pe site-ul ei (și nici să comunice la UEFA!) palmaresul echipelor din Liga , iar lista participantelor nu respectă niciun criteriu (ori poate a fost "dictată" de vreun "sponsor"): Fcsb, Astra, Dinamo, Viitorul, Iași, Craiova, Botoșani, Voluntari, CFR, Medias, Sepsi, Hermanbstadt, Chindia, Clinceni... Niște funcționari corupți și depășiți de vremuri, răzbunători și perfizi, pietre de moară care scufundă fotbalul nostru...

Bă, dar bine le scrii. Ești ziarist de meserie?

fcu1948  •  15 August 2019, 17:57
Postat de lionforever pe 15 August 2019, 17:50

Asta asa e din iapă, ca deaia e mort după fc calu.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

lionforever  •  15 August 2019, 17:50
Postat de univ_craiova1 pe 15 August 2019, 17:03

Trebuie sa fii boovean spălat pe creier sa crezi ca fcu 1948 înființata în 2017 e stiinta :)))

Asta asa e din iapă, ca deaia e mort după fc calu.

  • 1
  • 2