Comentarii (4)
1198766430181192
Abigail Laslas  •  25 Iulie 2019, 23:23
Postat de romeverest pe 25 Iulie 2019, 23:08

Voi de ce credeti ca l-a schimbat la pauza ?? Dupa ce duminica seara ciobanul fardat l-a criticat pe la televizor, azi s-a enervat si a sunat la MM ca sa-l schimbe pe Hora la pauza !! Nici baiatul asta nu mai are zile multe la Fcsb !!

haterica, 3-0. echipa cu cre tii tu ce scor a facut? aaa, din play-out nu joci numa-n weekend? :))

1618597915124142
Alexandru Chis  •  26 Iulie 2019, 10:16

Cat de curand Hora va fi alaturi de Belu pe banca de rezerve! In sistemul 4-3-3 nici Hora si nici Gnohere nu isi vor gasi locul in echipa. Nu stiu sa faca faza de aparare iar in atac ei sunt adeptii sistemului vechi: "Lunga si pe a doua!". Cat despre imperovizatiile facut de cupul Becali(decident)-Bogdan(executant), totul este la fel ca in lutimele patru campionate! Se prefigureaza cel de-al cinci-lea esec, un esce previzibil inca din meciul cu Sepsi. Dupa egalul de la Sf. Gheorghe urmeaza alte doua-trei egaluri cu echipe considerate mici si... out si cu acest campionat, trecut la "profit si pierderi".