Postat de tonyys pe 25 Iulie 2019, 22:11

Steaua e singura care a adus maximul de puncte posibile la coeficient, celelalte ca deobicei risipesc punctele de la coeficientul Romaniei.

cine???????? cand a jucat steaua in seara asta tontis?

1204476112915150
Cătălin Călin  •  25 Iulie 2019, 22:16

Meciul s-a jucat într-o bază sportivă deoarece in aceasta perioada Armenia gazduieste Euro Under 19 iar Stadionul Republican din Erevan. pe care s-ar fi desfasurat in mod normal partida, a gazduit ieri una dintre semifinale! Asta, ca fapt divers!

juliusmad
juliusmad  •  25 Iulie 2019, 22:16
Postat de observator_federal pe 25 Iulie 2019, 22:15

Cât despre execuțiile penibile ale lui Tănase... Nici nu cred că ProTV va mai da reluare integrală a meciului ci un rezumat cu "tămâieri" ale bijuteriilor - apropo, Man este un fotbalist mediocru, indubitabil...

noapte buna tie :))

tonyys
tonyys  •  25 Iulie 2019, 22:16
Postat de red_white_ pe 25 Iulie 2019, 22:14

Nu inteleg cum viitorul, poate cea mai in forma echipa din ro, se face de ras mereu in europa. Nu poti fi calcat in picioare asa si sa ai pretentia sa joci in grupele champions. Pacat,chiar am avut asteptari de la meciul asta. Hagi chiar te face sa spui ca in liga 1 este protejat,iar cand iese afara....! 4-1 inainte de pauza ! Fantastic . Sunt 43 de meciuri azi in europa..86 de echipe si nici una nu este umilita in halul asta.

Așa se întâmplă când te dai la o parte în meciurile cu cfr, blaturile din liga 1 se plătesc în europa de aia dinamo și CFR au fost eliminați de toți anonimii.

juliusmad

cred ca si Steaua si csu si cfr ar fi avut probleme mari cu belgienii :(

observator_federal
observator_federal  •  25 Iulie 2019, 22:15
Postat de juliusmad pe 25 Iulie 2019, 22:12

norocul si l-a facut cu mana ei adica nu s-a lasat eliminata de anonimi. cat despre 5-0...;a tv e simplu pentru o echipa nou infiintata cum este csu :))

juliusmad
juliusmad  •  25 Iulie 2019, 22:15

e o echipa umflata iar belgineii au echipa buna.

red_white_
red_white_  •  25 Iulie 2019, 22:14
Postat de juliusmad pe 25 Iulie 2019, 22:09

:))

105662257060988
Eugen Qy  •  25 Iulie 2019, 22:14

O repriza jucata la fel de rau ca prima, de majoritatea fecesebistilor cu exceptia lui Planici si a lui Cristea care au crescut mult in joc in a 2a repriza. Poate si Coman a aratat ceva in plus ...iar Oaida a intrat mai hotarat decat a fost Hora in prima repriza !!! Plusul evident al echipei romanesti, a fost amplificat si de minusul , la fel de evident al armenilor care nu au mai putut repeta evolutia din prima repriza. Cum spuneam, ai nostri au gresit la fel de multe mingii si pasele la adversari s-au inmultit au fost 7 fata de 6 in prima repriza !!!