Comentarii (315)
mario_rdfe
mario_rdfe  •  25 Iulie 2019, 20:52

6-2 la cornere, doua mari ocazii ptr echipa lui mkoyan si nici una ptr cea a lui cioban. Norocul proverbial al vicecampioanei face sa intre cu 0-0 la pauza, in fata colosului alaskert ! Dar lasa ca face nea gigi doua schimbari la pauza, castiga meciul si vor aparea userii fcsb, in special acela care o sa strige " *** !

vlad57
vlad57  •  25 Iulie 2019, 20:47

La ce joaca derbedeii astia ai lui Jiji intrebarea e daca asta e echipa! Ma amuza teribil cand vad niste golanasi ca cei de la fcsb cum isi bat joc de Jiji luindu-i banutii fara sa faca nimic. Pe banii pe care ii da JIji smecherasilor astia ar trebui sa moara pe teren. Ei se misca ca ochii mortului si nu pun nici un pic de suflet, de ambitie. Pur si simplu joaca la misto si isi bat joc de patronul neajutorat intelectual. A ajuns saracul de circul lumii! Asa patron asa caricatura de echipa!

389480547918592
Olteanu Marian  •  25 Iulie 2019, 20:47

Aeroportul din Otopeni e de vina. Adica fcsb, buricul pamantului, sa fie intarziati de niste amarati de calatori anonimi ? Cu vedete de mana a 2 a si antrenor amator n-o sa aiba palavragiul rezultate catu-i lumea. Vai de capul lor.

Postat de jaruan pe 25 Iulie 2019, 21:57

Trebuie sa fi prost sa afirmi ca fcsb e Steaua.

da cine-i Steaua ciurli-burli? aia de la amatori, steaua ta si a vreo 23 de prosti plus conturi clona? hai vira

alexxxander
alexxxander  •  25 Iulie 2019, 21:59

Spune-le armenilor!:)))

870797579666969
Ernest Pap  •  25 Iulie 2019, 14:31

Alashkert e echipa pe care anul trecut CFR Cluj a eliminat-o cu 5-o și 2-0 . IA SĂ TE VEDEM FCSB-ule !!!

faliment_fc_fcsb
faliment_fc_fcsb  •  25 Iulie 2019, 05:33

Forza Alashkert! Eliminați clona din Popesti!

mario_rdfe
mario_rdfe  •  25 Iulie 2019, 20:57
Postat de danut1971 pe 25 Iulie 2019, 20:53

fcsbeii nu joaca nimic!fortza alaskerht!condoleante gigei

Stai linistit..fcsb a avut o repriza catastrofala, insa amatorii aia nu a u stiut ca sa profite, puteau avea 3-0 la pauza..in repriza a doua armenii vor cadea, fcsb castiga la pas. Dar ramane pe constiinta lor aceasta rusine de repriza

joze_maurinio
joze_maurinio  •  25 Iulie 2019, 20:53

Nu inteleg ce face Becali! Nu e la meci? E la duhovnic? Hai, repede 2-3 sau 4 schimbari la pauza si schimbare de tactica. E un adversar greu, nu la fel ca Astana sau Mack-habi, care sunt peste Barca, Real si alea, ca asa ne-a spus Petrescu Dan, dar... se poate. Eu ascult meciul la Radio Erevan dar comentatorii astia sunt glumeti rau! Oricum, daca e vorba ca Becali sa schimbe antrenorul secund il propun pe Marius Lacatus, liber de contract si idei de fotbal. Nu o sa castige titlul anul asta, dar macar nu cade la anul in Liga a 4-a. Ii mai trebuie 3 ani dupa aia, dar e bataia mare cu FCDB, care sa ajunga mai repede acolo.