INTERNATIONAL » EUROPA LEAGUE » FC COPENHAGA - STEAUA, JOI, 20:00, DIGISPORT 1, DOLCESPORT 1, PROTV ŞI LIVETEXT PE GSP.RO
Alte știri din fotbal
Filipe Coelho are un singur obiectiv înainte de Universitatea Craiova - FC Argeș
0
Descoperit de patron și încercat de o dramă cumplită » Cine e Matthias Verreth, noul mijlocaș al lui Dinamo
0
Farul - Csikszereda, primul meci al zilei » Echipele de start + cele mai tari cote
1
Varga, împins să facă pasul pe care l-a tot refuzat: „Dacă nu vin curând banii necesari, CFR Cluj nu va mai exista!”
7
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Iubita internaționalului român a furat toate privirile la prezentarea din Scoția: „Începutul unui nou capitol!”
4
Fiica fostului mare internațional român, apariție incendiară în vacanță: „Ibiza și magia ei”
7
Anamaria vrea să obțină 50 de milioane de dolari de la superstarul Luka Doncic
3
Cătălin Cîrjan e un „câine” fericit » Imagini de la cununia civilă: Evelyn i-a spus DA!
3
Cât costă să mănânci la restaurantul din Saint-Tropez preferat de Brigitte ...
Libertatea
Moody’s a cruțat România. Acum politicienii pot strica tot. Avertismentul ...
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Eugen Vaida, cofondatorul „Ambulanței pentru Monumente”: „Deși există o ...
Libertatea
kbjkjbg
kgjkjg
jghjgh
"ca sa stii si tu si sa intelegi cum sta treburile! " Ahh, bine că mi-ai arătat că eşti unul din ăia care numai ei ştiu cum STAu treburile. Alţii nu au voie să îşi spună părerile că apar aşa zişii luminaţi (oameni de genul tău) care ne explică ei cum este treaba cu fotbalul. Că noi nu ştim şi nu înţelegem. Seară bună, mă duc să îmi spun părerile în alte părţi mai democrate :)
dar el cel putin,joaca in echipa in care valoarea celorlalti e mult mai mika ca a celor din prima exhipa,iar asta i-l pune in valoare mult,iar el isi arata cu adevarat fata,pe cand macedoneanul ala sta si cam freaca menta 90 d min pt. ca face parte din lotul unei echipe mai experimentate si practic ,el nu are prea mult treaba,p scurt mai deloc la unele meciuri,indiferent d adversar,ca sa stii si tu si sa intelegi cum sta treburile! dar na,dak e pila lui mita mercenara,sluga lui Fecali :(
Până acum nu prea se poate pune bază pe Dumitraş. Şi mie mi-a plăcut în ultimul meci, cel cu Chiajna. Însă să recunoaştem că nu a avut probleme pe postul lui deoarece nici echipa adversă nu ne-a pus în dificultate. Acolo şi-a permis să urce DAR Copenhaga NU e Chiajna. Probabil Reghe ştie mai bine de ce nu îl titularizează meci de meci. Repet, şi mie mi se pare un jucător bun, însă nu prea am avut ocazia să îl văd în meciuri decisive. P.S: la golul lui Rocha îşi închisese destul de mult unghiul, nu prea a mai avut cum să şuteze. Poate de asta a preferat să paseze ;)
+1
glumesti nu? :)) pai poate jucati cu Atletico Madrid si va dau si aia 5 lejer..
Daca ne calificam, ne mai oprim abia pe 15 Mai la Amsterdam. US 24!
va faceti iluzii , echipa e facuta de cioban , cu tot respectul ,
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.