Alte știri din fotbal
Ion Țiriac a criticat vehement construcția noului stadion Dinamo: „Cea mai mare prostie pe care am auzit-o”
0
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Apropiații lui Mircea Lucescu dezvăluie: „Nu a dormit, era supărat. Se enervase și astăzi”
0
Galatasaray, mesaj de susținere pentru Mircea Lucescu: „Îi transmitem cele mai bune urări”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
0
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
meciul este trasmis pe interagro tv!!!!!
Succes Astra,Petrolul,CFR si Steaua!
Succes Astra.
Bine ca au transmis mizeria de meci de ieri in care Steaua a jucat cu o echipa de care nu auzisem in viata mea. Macar de vedeam ceva fotbal1
dar, gindestete citi chibiti sint la televiziunile astea care comenteaza si fac praf ,jucatori, antrenori ,echipa nationala, dar nu transmit un meci care se disputa in Romania de importanta f mare ..la comentarii si birfa televizata sint campioni ,la facut praf tot ce misca in fotbal ,binenteles inafara NEMAIPOMENIRILOR ,NEMAINTILNITILO ,FORMIDABILILOR blatisti .....nu baga un ban in fenomen vor totul GRATIS ..am ajuns sa ascult meciul ca la radio comentat pe un sait care dau meciurile din EL .. o presa care e la acelasi nivel cu politicu ?! si ne mai miram ca tara merge cum merge ..
Pentru cei care mai aveau indoieli ca suntem cel mai jegos popor din lume! Avem mai multe televiziuni decat spitale si scoli la un loc, dar nu putem transmite un meci de fotbal!
Ca la noi la nimeni!
Rasul lumii .. meciul se joaca in Romania si nu transmite nici o televiziune de la noi .. .dar cehii transmit meciul pe canalul sport
Castiga Astra la scor, e prea buna!
eu mai degrabă mă uit la Astra, decât la oi vs. berbeci(Aktobe)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.