Alte știri din fotbal
Rapid încearcă să scape de Kader Keita! Propus de impresar în mai multe țări, dar refuzat instant: „Totul s-a închis din start”
0
Au intrat oficial în insolvență, la o lună după finalul Superligii
0
Întrebat despre Hagi și Dobrin, Ioanițoaia s-a pronunțat: „El a fost cel mai talentat, un artist!”
0
Titularul dinamovist a făcut lumină despre accidentarea sa: „Mai am ceva timp de așteptat, din păcate”
0
Știri din fotbal internațional
Pregătesc stadionul pentru debutul absolut în cupele europene!
0
Nemții remarcă „o absurditate regulamentară” la Mondial: „Poate schimba tot, mult stres în plus”
4
Anglia - Ghana, meci pentru primul loc în grupa L de la Campionatul Mondial » Echipele probabile
0
Un star al Braziliei are mari probleme financiare: „Știu din surse de la club. Speră să plece în Arabia Saudită!”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
SURSE Lista neagră din PNL. Aleșii care urmează să fie dați afară din partid
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Bistrițeanul care pregătea un atentat sinucigaș pentru a se „răzbuna pe ...
Libertatea
...DA SI CAM CAT VIN LA RAPID IN PRIMA REPRIZA....
..PAI ASTIA SUNTETI AVORTON SOVIETIC,UMPLEATI STADIONUL CU FORTA,ADUCAND ARMATA LA STADION....
Poate daca nar fi asa scumpe biletele ar mere mai multa lume eu stau in Hunedoara dar daca as putea as mere sa incurajes echipa dar nu pot prea departe dar atata lume este in Bucuresti si stadionul este mai mereu gol in loc sa mearga fiecare fan al echipei lui la meciul favoritei sale sai incurajeze nu mere mai nimeni nu conteaza ca este Steaua sau Sportul sa mearga lumea sa vada meciul trebe sa aveti dragoste pentru fotbal ca asa poate jucatori ar face si spectacol daca ar mere lume la stadion
LA URMATORUL VA FI ARHIPLIN.
cica steaua are cei mai multi suporteri poate la televizor
Sir Bobby Charlton pus in pericol si salvat de doi dintre actualii jucatori de la United. Cine este eroul pozitiv si cine era sa il bage in spital pe legendarul Charlton. detalii pe istoriafo tbalului.com
Doar 8000 de spectatori? Pai daca se juca in Groapa, cainii ar fi spus ca au avut tribunele ARHIPLINE. :D
Oricum cati vin in Groapa la 10 meciuri
Pai dragilor, traim in romania dar ziaristii, nu simt asta, stam la cozi la faina si pui si bem in baruri, ce ne arde noua de fotbal? Niste minti incalzite de alcool cred ca o sa vina spectatori la fotbal. O sa vina la o eventuala executie a lui basescu, Sa traiti bine.
Sa fim seriosi...BILETE FOARTE SCUMPE.Suntem in Romania,nu se poate sa se compare preturile biletelor cu cele din Vest!Mi-as fi dorit enorm sa merg la meciul asta dar nu mi-am putut permite.La peluze cu Liverpool 50,Napoli 40 si Utrecht 30.Mai corect era cu Liverpool 30,Napoli 20 si Utrecht 15.Din cauza asta nu vine lumea.La tribuna I mai mereu e aproape plin,acolo vin toti bogatanii,in special "boschetarii" cu 3 clase si bani furati
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.