Bravos moderatorului! Era un simplu proverb romanesc, vechi, despre un cetatean roman, care isi insuseste bunul altuia dar tot el striga ca de fapt pagubasul este autorul faptei!

cornelcc  •  11 Decembrie 2020, 19:12

***

1226707437448253
Bobe Marius  •  11 Decembrie 2020, 17:42

Clujenii se plang de arbitraj? De noaptea mintii! De penalty-ul neacordat elvețienilor in *** repriza, la faultul lui Balgradean asupra lui Neamț, când arbitrul a dat în mod eronat offside sau de golul marcat de Debeljuh din offside, dar validat, nu spun nimic? Ipocrizie! Cat despre faza din minutul 90, în GSP este o analiza care derulează faza frate cu frame si reiese clar că a fost penalty!

1586431801477901
Adrian Liciniu Blaga  •  11 Decembrie 2020, 16:14

Arbitrul a primit o notă *** mare în Gazeta Sporturilor, respectiv 3 (trei) Merita 1 (unu)!

1361138990581282
Celmare Raul-Ștefan  •  11 Decembrie 2020, 15:54

e incredibil cum si acum romanii sar in sus ca au fost scosi din europa pt o greseala imensa de arbitraj si ca e vina arbitrului francez, facandu-se ca uita cum a marcat cfr-u. chiar nu putem fi obiectivi?

gesepescu
gesepescu  •  11 Decembrie 2020, 15:36

nu iesi de pe teren decat daca esti atins de vorbele din gura romanilor :)

alex_x
alex_x  •  11 Decembrie 2020, 15:21

Corect, nu a fost penalty! Dar a fost ofsaid la golul CFR ului. Sa lăsăm asta. E minutul 90.ai lovitura libera la 40 de metri de *** elvețienilor și sutezi în tribuna. Cine pe lumea asta l a învățat pe acel jucător al CFR ului sa dea mingea gratis elvețienilor în acest fel? Cineva trebuie sa i învețe, instruiască pe acești indivizi sa mai și gândească. Când ai 1-0 chiar și cu un gol din ofsaid, când te aștepți sa te vâneze arbitrul, pai tine mingea la tine prapadituleeee, trage de timp, pasează, păstrează *** cât poți de mult la trecerea timpului prapadituleeee, nu da în ea ca disperatul în tribune și apoi te vaiti ca iei gol în minutul 90.daca ii în îți calare pe tine e imposibil ca un arbitru care vrea sa te facă sa nu găsească o faza litigioase... Prapadituleeee care dai în tribune de frica...