Comentarii (14)

1wolf29  •  13 Decembrie 2019, 10:42

Ce miracole, e prima oara in istorie cand trecem de grupe? Felicitări pentru calificare dintr-o grupa f grea și bafta mai departe. Acum se pot plânge în continuare ca nu li se amână meciurile!

baddog2  •  13 Decembrie 2019, 09:52

Hai sa nu folosim cuvinte exagey.Miracole sunt când bolnavi cu boli aparent incurabile reușesc să se vindece, miracolele sunt in alta parte.La fotbal nu ar trebui sa spunem așa ceva.Este o performanță sportivă a unei echipe românești.Nu este singura și nici nu cred că va rămâne unica.Dar noua ne place sa ne jucam cu astfel de cuvinte!!

jack_the_stripper  •  13 Decembrie 2019, 09:44
Postat de ovidiu2019 pe 13 Decembrie 2019, 04:27

La fel de prost ca Bursucul. Ce miracole viseaza?

Acum nu exagera... Deac e băiat disciplinat. A citit după notița pe care i-a dat-o Bursucul...

Marius Gherghina  •  13 Decembrie 2019, 08:18
Postat de mateiserban pe 13 Decembrie 2019, 02:34

A fost dezastruos??? Dezastru esti tu, terminat de om. Bici nu stii ca baiatul asta e golgheterul nationalei in era Contra, cu vreo 4 goluri date din pozitie de mijlocas lateral. Vai de capul vostru de stelisti obositi...luati-va de mana cu comentatorii aia de la pro care il criticau pe Deac la fiecare ocazie. Mai penibili ca aia nu exista

Aici este greseala noastra daca dai 4 goluri intr-o campanie de calificare si liga natiunilor ti se pare mult chiar daca este mijlocas dreapta, antrenorul lui Deac, adica, Petrescu era fundas dreapta si avea mai multe goluri decat Deac dar asta tine de jucatorii romani, este adevarat ca daca era altul poate nici golurile astea nu le avea, mie imi place Deac macar are centrari de calitate, forta si fiecare jucator mai face meciuri proaste, si ca o parantesa ce a facut CFR aseara este ceva frumos dar nu miracol, miracol este daca joaca finala, miracol estedaca joaca macar un sfert cum s-a intampla cu Rapi - Steaua acela este un miracol, ok a avut o grupa grea asa si Lask Linz a avut grupa grea si a castigat grupa. Oricum succes in continuare!! FORTZA VIOLA!!!!

fremenul  •  13 Decembrie 2019, 05:53
Postat de mateiserban pe 13 Decembrie 2019, 02:34

A fost dezastruos??? Dezastru esti tu, terminat de om. Bici nu stii ca baiatul asta e golgheterul nationalei in era Contra, cu vreo 4 goluri date din pozitie de mijlocas lateral. Vai de capul vostru de stelisti obositi...luati-va de mana cu comentatorii aia de la pro care il criticau pe Deac la fiecare ocazie. Mai penibili ca aia nu exista

Ala nu e stelist, e fcfcbist. N-a tinut niciodata cu Steaua.

ovidiu2019  •  13 Decembrie 2019, 04:27

La fel de prost ca Bursucul. Ce miracole viseaza?

mateiserban  •  13 Decembrie 2019, 02:34
Postat de vladutz13 pe 13 Decembrie 2019, 01:34

Imi pare rau dar nu-l critica nimeni pe Deac doar pentru o faza, a fost de-a dreptul dezastruos la ultimele meciuri la Nationala... poate a fost intamplare, poate faptul ca si la CFR face meciuri complet cenusii. Poate e din cauza varstei, nu-mi dau seama, dar alterneaza meciuri excelente cu meciuri ingrozitoare.... asta e realitatea. Depinde si de adversar, daca da de cineva cat de cat rapid e terminat...

A fost dezastruos??? Dezastru esti tu, terminat de om. Bici nu stii ca baiatul asta e golgheterul nationalei in era Contra, cu vreo 4 goluri date din pozitie de mijlocas lateral. Vai de capul vostru de stelisti obositi...luati-va de mana cu comentatorii aia de la pro care il criticau pe Deac la fiecare ocazie. Mai penibili ca aia nu exista

vladutz13  •  13 Decembrie 2019, 01:34
Postat de mateiserban pe 13 Decembrie 2019, 00:05

Exact, unii nu dau gol din vestiar, dar sunt fotbalisti capabili sa joace meciuri la nivel inalt. Si tot astia sunt contestati pe site-uri pentru ca nu l-au oprit pe Forsberg (care e unul dintre cei mai buni mijlocasi din Bundesliga si calificat cu Leipzig d epe locul 1 in grupa de Liga Campionilor) sa centreze la golul Suediei. De parca Budescu sau Man sau Ianis ar putea sa il tina mai bine ;)))) S-a vazut ce bine a jucat Ianis in locul lui Deac cu Spania.

Imi pare rau dar nu-l critica nimeni pe Deac doar pentru o faza, a fost de-a dreptul dezastruos la ultimele meciuri la Nationala... poate a fost intamplare, poate faptul ca si la CFR face meciuri complet cenusii. Poate e din cauza varstei, nu-mi dau seama, dar alterneaza meciuri excelente cu meciuri ingrozitoare.... asta e realitatea. Depinde si de adversar, daca da de cineva cat de cat rapid e terminat...

vladutz13  •  13 Decembrie 2019, 01:32

Zice bine Deac, per total au avut si mult noroc dar au marele merit ca au fost intotdeauna pe faza sa profite. In plus aveau organizarea impecabila a lui Petrescu care i-a tinut in meci in momente super dificile. Problema este ca CFR a jucat din ce in ce mai slab... pauza de iarna este lunga dar daca nu cresc nivelul nu pot elimina vreo echipa venita din CL.

Daniel Irimescu  •  13 Decembrie 2019, 00:18
Postat de vishnu pe 12 Decembrie 2019, 23:49

Atunci nu era miracol, aveam infrastructura, aveam echipe.

Corect

  • 1
  • 2