Da va drq ca ati batut Dinamo si erati toti mari fotbalisti. Mai luati si salarii nesimtite intr-o Romanie aproape de faliment. Sunteti un misto de oameni, o pacaleala. Mergeti drq soferi de camion ceva.

cpt.ahab
cpt.ahab  •  31 August 2018, 09:25
Postat de dinamo_forever_77 pe 31 August 2018, 08:29

Cand joci 4 meciuri cu ei in campionatul trecut....si in toate, dar in toate nu ati reusit decat sa-i egalati, in unele chiar si in ultimele minute din prelungiri, esti hilar sa vorbesti de SRI sau SIE. Scuze, esti penibil de-a dreptul. Voi de ce n-ati batut pe Viena aseara ? Ca nu era vreo formatie de speriat.

Pentru fecesebisti, singurele campionate corecte sunt cele câștigate de echipa lor dragă. Restul? Cu blaturi sau arbitri. Apoi se miră când o țară întreagă se bucură când i se înfundă FCSB-ului. Când nu oferi respect, nu primești altceva. Sezonul trecut n-au câștigat niciun meci împotriva CFR-ului, cu arbitraj imparțial. Dar ei o țin una și bună: arbitrii!

dinamo_forever_77
dinamo_forever_77  •  31 August 2018, 08:29
Postat de mountytoma pe 31 August 2018, 08:14

Asa e Tucudene, e greu, tata! SRIul poate lua campionatul pentru voi, dar SIE nu poate face mare branza in cupele europene... Nu era mai bine sa incercati jucand fotbal?

1742401565799276
Gaby A Gator  •  31 August 2018, 00:28

Cu Dinamo dupa 1-0, v-a tinut arbitrul in careul dinamovistilor! Altfel pierdeati meciul! Va e greu fara Deaconu si voua si lui fc5b!!

mountytoma
mountytoma  •  31 August 2018, 11:51

Mestere, FCSB a batut aseara, poate ai vazut alt meci. Nu s-a calificat, intr-adevar, si asta din cauza unui portat ***... Si ma mir ca tii partea CFR-ului... Nu pot uita un meci in care arbitrul a dat penalty pentru hent CFRului impotriva voastra, desi dinamovistul (ajuns ulterior la CFR Cluj, am uitat cum il cheama), i-a aratat clar arbitrului urma lasata de mingea murdara pe PIEPTUL lui!

cluj_cluj
cluj_cluj  •  31 August 2018, 11:46
Postat de vladutz13 pe 31 August 2018, 10:41

Trebuie sa castigati campionatul??? Ca sa ce? Sa va luati voi primele si apoi sa va elimine Malmo??? Sau mai stiu eu cine??? Taci baiatul, TACI!!

Mai bine il castigati voi, ca oricum vi se spune rusinea europei :)))

2062987317304056
Marcel Cluj  •  31 August 2018, 10:57

Sper sa nu se fi jucat la pariuri de catre stafurile celor 2 cluburi si acolitii lor care nu tin seama de suporteri ! Da doamne sa-i prinda !

vladutz13
vladutz13  •  31 August 2018, 10:41

cluj_cluj
cluj_cluj  •  31 August 2018, 10:39
Postat de Vladescu Mircea pe 31 August 2018, 10:04

Asa e cand castigi doar cu arbitrii , cand joci un meci pe bune o iei in barba !!!!! Doar nu credeai ca esti mare scula ???????

Cred ca vorbesti despre fecesebe he he... e cam singura echipa care are lot complet de arbitri in atac :)))))