Alte știri din fotbal
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Gigi Becali nu e exclus de la negocierile cu CSA Steaua » Anunțul ministrului: „Eu mă uit la principii”
0
Un jucător din Generația de Aur a preferat să se uite la un alt meci în timpul partidei Slovacia – România: „Mi-e rușine”
0
Ministrul Apărării a găsit PRĂPĂD la Steaua: „La CSA, avem de 2,4x colonei mai mulți ca la Infanterie”
4
Știri din fotbal internațional
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
„Aroganța” lui Montella, după ce l-a învins pe Lucescu: „Primul antrenor străin participant la Euro și la Mondial”
0
Tuchel avertizează » Starul lui Manchester City nu are locul asigurat în lotul pentru Campionatul Mondial
0
Oliver Bierhoff comentează dezastrul Squadrei Azzurra: „Italia a rămas blocată în anii '90”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
@ traian.aka Viorelu. ***. Prostalau gg al tau are probleme cu dna si tu vorbesti de frauda. Iti mai dai si like singur la ce postezi. Ce penibil
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
No worries băieți! Panglicarii și aranjorii de la Kolosvar 1907 sunt capabili sa treacă de Sevilla! Au fost ei in stare sa șterpelească 5 titluri in România, sa rătăcească banii prin Cipru, sa între in insolventa și sa păcălească statul cu zeci de milioane de euro in taxe, sa revină și sa reia ciclul de hsiduceli! Așa ca nu e problema pe care arpi bacsi, varga bacsi și tov dancu sa nuno rezolve! Dormiți liniștiti!
Hai CFR! Cu o atitudine bună si cateva intariri, calificarea se joacă! Nici cu Lazio nu erau prea multe sanse, asa ca mergem inainte! Cu Sevilla va putea Dan sa arate ca e specialust la inchis jocul... 0-0 la Cluj, 1-1 la Sevilla.
Dupa "gandurile" lui Mara, CFR trebuia sa acceada direct in UCL in 2020-2021 prin castigarea EL 2019-2020! Chiar nu va cunoasteti lungul nasului? Daca Balasz ar fi corect, atunci s-ar afla cum de jucatorii matusalemici de la CFR alearga precum cei de 20-25 de ani. Cat despre Culio, este posibil ca ultimele "analize" facute de el sa fi aratat ca este curat de sanatos!
Cfr are noroc, va cadea de pe un cal mare. Dudelange e departe !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.