Alte știri din fotbal
Echipa pe care Răzvan Lucescu exclude să o mai antreneze: „Hai să nu mai discutăm!”
0
Ultrașii Stelei, săltați de Poliție, la 3 săptămâni după ce au fost reclamați că au furat steagul Nuova Guardia
0
Doi portari din Superliga în Top 100 ai celor mai valoroși U23 din lume » Ce tânăr jucător e cotat la 8 milioane €!
0
Rapid a făcut anunțul oficial: diagnosticul lui Marian Aioani
0
Știri din fotbal internațional
Italienii anunță: Ioan Vermeșan semnează! „Acord. «Bijuteria» românească va fi una dintre piesele de bază”
2
Antrenorul lui Toulouse pleacă la finalul sezonului de Ligue 1
0
Un apropiat al lui Donald Trump anunță o schimbare majoră: „Sunt peste 50% șanse!”
11
Khvicha Kvaratskhelia, numit „cel mai bun fotbalist din lume” de o legendă a Ligii Campionilor
0
Lifestyle
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
6
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Prețul energiei va atinge cel mai înalt nivel din ultimii ani, avertizează ...
Libertatea
Te astepti ca un INCUIAT sa inteleaga ce spui tu? Iti pierzi timpul cu specimene ca asta.
In mod normal cand cineva iti incredinteaza un secret de acest fel nu il dezvalui, il lasi pe respectivul sa-l faca public. Daca ai onoare. Dar, vorba lui Giovani, nu?, asta inseamna sa fii mafiot.
Conteaza tot, specie de prost! Ce tu daca astăzi mananci la restaurant si toata viata ta ai mancat la cantina inseamna ca ai trait mai bine decat unul care a avut de toata pe masa si a fost la cele mai celebre restaurante? Hai nu mai face pe prostul ca rade lumea de tine!
CFR a a facut intr- un sezon de grup Ucl mai multe puncte decat fs fcsb in patru sezoane adunate la un loc!
Gigistilor, lăsați aburelile cu acum X ani. Prezentul contează! Iar în prezent CFR Cluj e campioana României și singura echipă calificată în primăvara europeană. Plus cea mai bogată. FC FCSB nu are identitate, nu are stadion, nu mai are suporteri. Dar are probleme cu carul in justiție. Gata! Sunteți pa, gigeilor. *** :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Numai pt faptul că încă o mai numești Steaua pe această clona ciobănească denotă cât de prost și obtuz ești. Băi cocalarule, CFR Cluj a câștigat și cu AS Roma, la Roma, pe Olimpiko. Au remizat cu Chelsea acasă în grupele UCL (FC FCSB a pierdut 0-4) etc. CFR Cluj are rezultate mult mai mari decât FC PeUndeApuca FCSB. Joc de glezne!
Si eu ti-au raspuns, specie de ignorant. Ce conteaza cate puncte ai realizat intr-un an intr-o grupa CL daca nu te-ai calificat mai departe in CL???? Nu stii sa citesti, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu le mai explica acestor ***. Ei oricum nu pricep ceea ce citesc. Pentru orice iubitor de fotbal Steaua/FCSB este echipa care a realizat de departe cele mai multe puncte in europa, puncte datorita carora CFR, Otelul si Urziceni si-au burdijit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este ultima data cand iti dau atentie pentru ca esti incuiat rau de tot. Repet...cate puncte are fcsb sau steaua facute intr-o stagiune in grupe? Cand o sa aveti mai multe vorbim...incuiatule!
Dobi, Steaua are victorii în fața titularilor lui Chelsea, Valencia, Ajax, Lazio, Dinamo Kiev, Galatasaray, Brugge....nu victorii în meciuri fără miza pt adversar in fața juniorilor și rezervelor lui celtic, lazio sau manchester.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.