Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
pe cine mai bate FCSB in momentul de fata ???))) traiti din amintiri, vesta si lanterna rosie este noua moda la suporterii FCSB ))))
exista viatza chiar daca fcfcsb se desfiinteaza
Consonarii au o grupă mai grea , cu Voluntari , Clinceni și Chindia . Pe care trebuie și s-o câștige altfel la anul o să-i cheme fc spre c ...
Pana la urma, omul decisiv al victoriei lui CFR la Celtic, Omrani, se mai transfera la scotieni ori nu?
ESTE o grupa ft ok,pentru o reteta financiara buna.
Fcsb a devenit un nimic un eurolpa de est. In vest nici atita. Nu le mai raspundeti. Apucati va de treaba
Cel mai valoros jucator de la Lazio e defapt Milinkovic Savic... un mic Zidane xD
Bine bai Werner. Ti se va indeplini visul. Vei avea guvernul tau Dupa zeci ani. Mii de km de autostrazi de calitate. Sieg !
Exact gandirea asta paguboasa ne'a adus unde ne'a adus. Cultura rusinii. Sa'ti fie cica rusine ca incerci ceva!.... Suntem *** Europei pt ca gandim asa. Altii se educa...mental, fizic, emotional, si cand cresc mari la cap au curajul sa se bata cu echipe serioase. Ai nostri se bat cu propriile frici.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gsp...Sunați la jiji și întrebați;Cum e cu dorința să se califice doar el pt market pool ?Petrescu a urat baftă la *** lui jiji.No știi ceva ?..lasă că și fcsb cade cu echipe grele ..în play out
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.