Comentarii (24)

Voicu Pop  •  05 Februarie 2020, 09:12

CFr luptand va produce surpriza

Valentin Onea  •  05 Februarie 2020, 08:34

E o decizie de mare antrenor. Pai astia doi n-au jucat de 6 -8 luni, ce sa faca cu ei ? Chit ca sint doi buni fotbalisti, deocamdata nu sint in stare sa joace in campionat, dar in UL.

petrucj  •  05 Februarie 2020, 08:09
Postat de andrei.f pe 05 Februarie 2020, 05:55

La meciul cu Sevilla se pune o singura intrebare, spaniolii le dau manita cfr sau se multumesc cu un 3-0 ?

Ai apărut și aici instigatorule. Tu vorbești de manita? Care e sezonul în care fcsb nu a luat o manita în cupele europene? Apari tu sa faci pe inteligentul.

chromophobia  •  05 Februarie 2020, 07:49

Cfr ii elimina pe Sevilla

andrei.f  •  05 Februarie 2020, 05:55

La meciul cu Sevilla se pune o singura intrebare, spaniolii le dau manita cfr sau se multumesc cu un 3-0 ?

Geani Muraru  •  04 Februarie 2020, 23:08

Asta e o sparla a jurnalistilor cu cas la gura

super_poison  •  04 Februarie 2020, 23:03
Postat de johnwick pe 04 Februarie 2020, 22:57

te iei dupa un blat?

A fost blat duminica, prostule? Este ca s-a lasat FC FeCeSeBe-aua? Altfel ii rupea pe CFR, nu?? Mare prost mai esti... :)))

johnwick  •  04 Februarie 2020, 23:02
Postat de stelistdemic01 pe 04 Februarie 2020, 22:55

Dan Petrescu nu e FCSBist si el? Am mai spus-o... CFR-ul are o echipa f ok si un atrenor bun insa suporterii... neuronii lor sunt prin bălării (amândoi!)

aia-s talparinisti cu conturi clona de kvsc-isti (amandoi). da vad ca azi se ascund ca sobolanii. sau probabil tocmai se da zama chioara la cantina si popota :)))

johnwick  •  04 Februarie 2020, 22:57
Postat de steaua1986. pe 04 Februarie 2020, 20:14

Am vazut duminica cat de letali sunt.

te iei dupa un blat?

stelistdemic01  •  04 Februarie 2020, 22:55
Postat de Tudor Dulca pe 04 Februarie 2020, 20:53

Nu poți sa vii de o luna în pregătiri, cazul Chipciu și idem Tzucudean... și sa te regăsești pe lista micșorata, de 19, impusa de UEFA. Un antrenor care își respecta jucătorii ii va alege pe cei constanți la echipa, timp indelungat. Cum s-ar fi simțit Luis Aurelio sau Rondon să-și vadă locurile luate de 2 care s-au perindat, asa... pe nicăieri. Ce coloana și ce autoritate ar mai avea Petrescu la echipa clujeana, dacă l-ar pune pe loc de UEFA pe fcsb-istul Chipciu, asa, peste noapte, ca vor ziariștii din București de "perla" Chipciu.... Sa muncească și să-și aștepte rândul... și el și Tzucudean... în ultimele 6luni au fost prin bălării amândoi, fotbal yok, nema! Munca, dovezi de constant a și sacrificii.... apoi talent și faima.

Dan Petrescu nu e FCSBist si el? Am mai spus-o... CFR-ul are o echipa f ok si un atrenor bun insa suporterii... neuronii lor sunt prin bălării (amândoi!)

  • 1
  • 2
  • 3