Comentarii (94)

Claudiu Ceclan  •  16 Decembrie 2019, 17:27

***il doare rau de tot calificarea CFR-ului moare de ciuda dar asa e la stana doare prostia ...in rest sarbatori fericite puscariasule *** ....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

caoradea  •  16 Decembrie 2019, 17:38

Mimiskert, du-te la Jilava, te asteapta acolo reluarile !

jaruan  •  16 Decembrie 2019, 18:27
Postat de Traian Pavelescu pe 16 Decembrie 2019, 18:14

Numai copii de mingi, atârnați, inutili care se bagă in seama la postarea lui MM și sar sa-i apere pe șmenarii dovediți de la Kolosvar 1907! Sărmanii fără echipe nu au altceva de făcut decât sa se lege de singura echipa care contează Steaua București, restul e insolventa, mediocritate, faliment, smen, aranjamente, cooperative, fluierasi aserviți!

Pleaca ba cu clona ta odioasa fcsb! Nerusinatule!

manole18  •  16 Decembrie 2019, 18:25
Postat de Traian Pavelescu pe 16 Decembrie 2019, 18:14

Numai copii de mingi, atârnați, inutili care se bagă in seama la postarea lui MM și sar sa-i apere pe șmenarii dovediți de la Kolosvar 1907! Sărmanii fără echipe nu au altceva de făcut decât sa se lege de singura echipa care contează Steaua București, restul e insolventa, mediocritate, faliment, smen, aranjamente, cooperative, fluierasi aserviți!

fcsb nu e steaua

Mihnea Ilie  •  16 Decembrie 2019, 16:26

Iar a prins glas prapaditul asta..e incredibil… ca sa fii sluga lui Becali,asta inseamna ca esti Sub nivelul Moral al unei fete de pe centura...

Todinca Mihai  •  16 Decembrie 2019, 23:05

In afara de ironii nu ești bun de nimic

Traian Pavelescu  •  16 Decembrie 2019, 18:14

Numai copii de mingi, atârnați, inutili care se bagă in seama la postarea lui MM și sar sa-i apere pe șmenarii dovediți de la Kolosvar 1907! Sărmanii fără echipe nu au altceva de făcut decât sa se lege de singura echipa care contează Steaua București, restul e insolventa, mediocritate, faliment, smen, aranjamente, cooperative, fluierasi aserviți!

romeverest  •  16 Decembrie 2019, 17:25

Ciobanul asta fardat nu isi da seama ca MM ii face numai rau ?? Nu exista vreo motivatie mai mare pentru jucatorii Cfr-ului decat aceste declaratii ale slujitorului lui Becali !! Tocmai pentru asta Petrescu si jucatorii sai vor demonstra pana la final ca vor castiga si acest campionat, iar MM si seful lui vor muri de oftica !!

sasesase  •  16 Decembrie 2019, 15:53

Aoleu, memelusul crede că pra face un vacarm de nedescris pe arena națională. FCSB = 145 de suporteri