Comentarii (7)
lupudan
lupudan  •  16 Decembrie 2010, 13:32

e mare pacat ca nu ne am calificat.parerea mea e ca stiind ce poate atacantul lui napoli ,trebuia sa stea mereu lipit de el cineva .iar Tatarusanu sper ca daca vede filmul de la meciul asta ,sa invete cum sa se plaseze .sper sa fi cistigat macar mai multa experienta .

coszmin
coszmin  •  16 Decembrie 2010, 12:20

este vorba de valoare pana la urma, marele stancu care marcheaza cu poarta goala in meciu cu u cluj,pandurii sau astra, in meciurile cu liverpool si napoli a fost zero barat, nu cred ca a atins mingea de 2 ori in 90 de minute, daramite sa mai suteze si pe poarta.nu poate fi vorba de ghinion, szekely tragea din timp din minutul 3 de a primit si galben, in minutul 60 tot asa se tavalea pe jos venise arbitru sa ii dea galben si s-a facut ca cere schimbare, iar apoi a reintrat tot el pe teren.jale

flocirica
flocirica  •  16 Decembrie 2010, 12:17

are dreptate cartu. nu ai doua picioare in fotbal degeaba vii de pe maracana. o dadea in ate si poate altfel se scria istoria. avem lot subtire. intr-un meci cu miza ne tremura inca chilotii pe noi. are dreptate si jiji : ii trebuie luptatori nu jucatori mediocrii.

maryan72
maryan72  •  16 Decembrie 2010, 12:15

din gura e cel mai mare antrenor alaturi de dumitrescu dar cand a fost sa demonstreze si ei ceva la cele doua echipe am constatat ca amandoi la un loc nu faceau cat cel dinainte.

claudiuhermelin
claudiuhermelin  •  16 Decembrie 2010, 12:12

Dupa razboi multi viteji se arata. Dar pe dvs. Dle Cartu cine v-a lasat in Europa sa va faceti plexiglasul ala de pe un picior pe celalalt? Daca ati citi presa de specialitate ati fi stiut ca exact despre asta s-a scris intr-un articol aparut acum 2-3 zile, si anume ca nu numa ca nu avem la steaua straini de piciorul stang, dar intr-un intreg tur de campionat nu am marcat vreun gol cu piciorul stang.

coszmin
coszmin  •  16 Decembrie 2010, 12:11

ricardo asta e bun doar cu gloria buzau sau astra,defapt ce sa ceri de la un jucator de fotbal in sala, care practic primul lui an in fotbalul profesionist a fost in 2007 la urziceni. la faza aia scapat pe contraatac ia venit mingea excelent si a stat 10 secunde sa si-o puna pe piciorul drept. astia sunt jucatori cel mult de judeteana, asta e diferenta intre fotbalul mare si mizeria de la noi,fotbalistii nostrii se aseaza in lateral sa dea o pasa de 2 metrii, sau stau 5 secunde sa traga la poart