Comentarii (28)
frfsucks
frfsucks  •  27 August 2010, 00:00

Nici Liverpool nu a legat prea multe pase in fata celor de la City acum 3 zile apoi.. chiar nu vroiam un gol in prima repriza .. luam 15 goluri nu 15 pase.. asta e .. batem Steaua si trecem peste:)

violet_alex
violet_alex  •  26 August 2010, 23:51

am aratat ca niste amatori de liga 4 pe langa city. erau p*i*s*a*t*i jucatorii pe ei de frica si cik n-au nimic de pierdut. dezamagitor, nu atat ca am luat 2 goluri, ci k sarea mingea din ei ca din niste incepatori nu a fost vorba sa legam 2 pase ci nu am fost in stare sa dam O pasa ca lumea. daca am dat 15 pase bune in meciu asta e mult.

camaras
camaras  •  26 August 2010, 23:46

ca nu ne-am calificat nu-i o problema, dar vreau sa jucam fotbal in ghencea si sa-i batem pe stelisti ca sa demonstram ca suntem o echipa tare, nu fricosi ca si cu manchester... forza viola si bateti steaua !!!

frfsucks
frfsucks  •  26 August 2010, 23:43

Sunt multumit de jocul nostru..asta este, ghinion am incercat la Timisoara sa fim artagosi si pregatirea fizica a facut diferenta in repriza a 2-a ..aici am incercat sa ne aparam si eventual sa fortam spre final, ne-am jucat cartea, am luat doua goluri, asta e... felicitari Stelei care a rezolvat cu calm meciul cu Grass Smokers si in rest...mai multe antrenamente in Romania nu ar strica...

tm08  •  26 August 2010, 23:07

Pantilimon n-are nici o treaba cu fotbalul. Ma bucur ca a gresit, in felul asta nu il mai vinde balena si nu va mai fi in poarta. Oricum, nici restu jucatorilor nu le prea au cu sportul acesta. Habar n-au sa dea o pasa si pica la orice contact, parca sunt din plastelina. Iar Petrovici e mai fricos ca Sabau. Nici cand e condus cu 2-0 nu pune jucatori sa atace;PENIBIL