Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, refuz categoric în conferință: „Abia apoi vorbim”
0
Jucător cu peste 100 de meciuri în Superliga, ajutor pentru Dinamo lui Bratu
0
FC U Craiova, victorie în dosarul palmaresului Științei! Mititelu, reacție triumfătoare: „Impostura a căzut!”
1
Dinamo s-a transformat total: după coșmarul de acum doi ani, „câinii” domină finalurile de joc în Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
0
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Bătaie mare pentru Dorin Rotariu » Clubul favorit să-i obțină semnătura: ar fi coleg cu un român
1
Suporterul lui Albacete, interzis un an pe stadioane și amendat pentru banana aruncată spre Vinicius
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
tu vorbesti la un plural asa de convingator incat imi vine sa merg sa ii concediez pe toti ptr ca au indraznit sa joace asa slab impotriva unei echipe asa de slaba si lipsita de vlaga ca Manchester City cearta-i si pe aia de la Liverpool:)
vedeti daka vati crezut vitezi in cajula varga-balan ,cineva sus nu tine cu nimeni ci doar la dreptate,ma doar un pic dar trebuia sa amintesc ca ati facut atata circ de parca credeati ca mergeti pana in finala europa league,urat joc ati facut,poate o sa reusiti data viitoare sa va calificati ,multa bafta va doresc si nu uitati ca suntem alaturi de voi...
ahhh sunt in aceeasi urna ...nici o problema .. vor juca finala si ii vor teroriza:)))
Frumos ar fi sa ne razbune Steaua in grupe si sa le dea un categoric 3-0 la Manchester sa le arate ca nu se pun cu romanii!!:o le e de ajuns sa se laude ca au trecut de Grass Eaters ca vitelul prin poarta noua si au salvat onoarea romanilor si cei de acasa si celor de peste hotare care l-au votat pe Basescu ...iar daca le va zice asta la cei de la City vor tremura in fata sfintilor inaripati a lui Becali si D-zeu:))
Ah, hai ca avem meci cu Fulgerul Bragadiru in campionat. Asta este, FC AEK Bucuresti trebuie sa fie si ea cunoscuta pentru ceva, deci va fi echipa care joaca in campionat cu singura echipa romaneasca ajunsa in Europa League. E si asta un succes, trebuie sa recunoastem, mai ales cand ai echipa facuta tot de bucuresteni si te mai si bati cu ea in piept.
cum dreaqu nu s-a facut de ras cand in 2 meciuri a luat 3 goluri si a dat...0(zero) !!!!!!!?????....trebuia sa ia 8 cum i-a dat Steaua la timisoara !!!???...batul e cu gura mare si...impotent !!!!...tot Steaua spala rusinea Romaniei !!!
sunt curios ce mai guitza acum iancu care se credea profet dupa tragerea la sorti !?...cred ca a mai facut niste cute pe soriciul care-i inveleste osanza aia libidinoasa !!!
asta e oricum Poli nu s-a facut de ras sper sa bata steaua ca m-am saturat de suporterii lor care nu tin cu nici o echipa romaneasca in europa in afara de steluta lor! rusine suporteri stelisti!
ce fals rasul ala dupa ce ati umilit la penalty o echipa mai buna decat FC Caracal:)
da bateti Steaua va dati deoparte cu dinamo si faceti minunea:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.