Alte știri din fotbal
Soția lui Juan Bauza l-a dat de gol: „Să sperăm că va juca acolo!”
0
Răsturnare de situație! Decizia luată de Andrei Cordea
6
FCU Craiova a revenit cu o înfrângere la scor » Juniorii lui Mititelu n-au avut replică în fața celor de la Filiași
0
Dinamo livrează calitate: ce s-a întâmplat cu Maxime Sivis la debutul în Rusia
1
Știri din fotbal internațional
Din ce în ce mai rău pentru Barca! » Atletico refuză să discute cu Julian Alvarez!
0
Debutant în competițiile europene, David Matei deplânge eliminarea Craiovei: „Degeaba căutăm scuze”
0
Revolta împotriva lui Gianni Infantino ia amploare: Federația Germană s-ar putea rupe de FIFA în 2027! » „Vom asista la sfârșitul actualului fotbalul mondial?”
0
„Îți omor copiii în Portugalia!” » Scandal-MONSTRU după Craiova - Levski: la un pas de bătaie!
1
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
5
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Benzina și motorina s-au scumpit la toate benzinăriile: carburanții sunt ...
Libertatea
Jurnalistă din Rusia, condamnată la 12 ani de colonie penală pentru ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Cei doi deputați care nu au votat noua Lege a Integrității, prin care ...
Libertatea
fc fcsb nu e Steaua. Hajduk joaca in compania unor saracii din popesti-leordeni !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gigi ar putea sa faca o iechipa solida cu userii fideli d aici de pe site tot sistem 1 4 2 3 1 si anume in poarta viorel stelistu anton pan un aparator de nadejde al lu gigi fidel fara discutie apoi fundas dreapta ca tot ie american si acolo dreapta predomina celebru milne fundasi centrali striparu care daca face un spectacol opreste orice atac si cu vasglo alt aparator fidel iar fundas stinga ca ie cam stingaci in iecsprimari abigail tinn laslas sibianu austriac la mijloc cei 2 inchizatori sint arest23 si cu irlandezu brailean care taie orice atac cu cateru ceilalti 3 din avanposturi sint bibirica pe dreapta un nr 7 veritabil il recomanda si cifrele 2.50 calu 37 decar adevarat 3+7 si pe stinga satmareanudimbovitean doar sm se afla in nv romaniei adica in stinga sus a hartii iar ca virf capdeminge valentin doar poza il recomanda ca are un joc de cap iecscelent.manager general indiscutabil decuadi copii de minge vladut12si cu purbertsergiu sef de galerie randomu ca tot striga de campioana lumii iar la poarta la bilete miloguu ca poate poate mai pica ceva pe alaturi de ingrijirea gazonului se ocupa florar doar ie in domeniu si nu cred ca l ar costa o avere
lasa ba copilu n pace ca l sperii de tot ie si iel prostut si nici la virsta de posesor de buletin n a ajuns ce i ceri?
Nu stiu daca astia de la Hajduk pot sa treaca de cel mai experimentat antrenor roman al momentului, George Becali, un antrenor scolit la Conversciano sau EclerFontaine, doua dintre cele mai recunoscute scoli de fotbal! Cand poti adapta sistemele de la 433 la 343 la 334 la 118 sau 41212 din 5 in 5 minute, nu ai cum sa te surprinda haiducii!
Foarte bine, le dorim ... great success! :-)))
nenea apostol , sa corectezi greseala din celalalt articol in care ai confundat "neintentionat" fc fcsb cu steaua .
las ca vezi tu ce ie pe 10 septembrie cind te trimit parintii s auzi clopotelu
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hop si prostul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.