Alte știri din fotbal
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
0
„Discutăm la vară” » FCSB nu a renunțat la transferul internaționalului
5
Denis Alibec a revenit cu gol în amicalul cu Ludogorets
0
Jucătorul naționalei U21 a părăsit cantonamentul înaintea meciului cu San Marino
0
Știri din fotbal internațional
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
Ciobanul tot cioban ramane...De ar pleca de la Steaua ca ne omoara, asta nu e fotbal e o telenovela de prost gust, Steaua merita mult mai mult...
ciobanul tot cioban ramane...asta ar trebui impuscat ca si pe Ceasca'...un om fara principii..fara valoare....ala nu stie decat sa duca oile la locul lor si atat.... nici nu poti scrie altceva decat bazaconii la adresa astuia... Becali..pleaca de bunavoie si lasa Steaua sa straluceasca !!! PLEACA,Becali PLEACA din Ghencea..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fratilor, haideti ca anul acesta sa nu mai mergem la meciuri anul acesta, mai ales cele din europa, sa nu mai cumparam tricouri! Nu se poate. Ce ziceti? parerea mea e ca asa ar trebui sa reactionam, nu sa mergem pe stadion sa-l injuram, din cate vad lui chiar ii place sa fie injurat! BECALI GEORGE PLEACA DIN GHENCEA!!!!
E clar,omu' a luat-o razna rau de tot,daca intr-adevar Bergodi este demis,e grav,Panduru nu poate sa faca mai mult cu acest lot.Tin cu steaua de 27 de ani,dar asta a fost ultimul strop,gata sa nu mai aud de ei pana cand acest abject "personaj",becali nu va pleca de unde a venit.Dau si abonamentul,moca,la oricine mai vrea sa calce pe stadion cat mai este ala acolo.
steaua ca si fc arges penescu- becali nici unu nu vrea sa renun-te la echipa .....o sa le distruga si mai mult!!!!!vai mama noastra!!!
Vai de capu nostu, Gigi cat crezi ca o sa mai te suporte suporteri... eu nu am comentat pana acum nimic dar deja intreci masura. Daca il dai afara pe Bergodi tiai pus toti suporteri in cap
de la pedeapsa maxima e 25 de ani de inchisoare...in plus nu se merita:))). Nu mai scrie aiurea pe aici ca te si cred astia.
Era doar o chestiune de timp, nu va mirati. Ma bucur pentru Bergodi, nu merita o echipa cu un asemenea "patron". Felicitari, Bergodi, pentru ca le arati romanilor ca pe lumea asta mai exista si demnitate. Iar voi, stelistilor, scapati cumva de ciban, ca altfel sustineti degeaba echipa, nu va face niciodata vreo branza.
O tu oier etern nemultumit, Ce cu a ta prostie ai gonit, La vestiare greu te-au mai oprit, Da greu mai esti de stapanit, Se vede ca esti tare necitit, Si fotbalul tu iar l-ai pacalit, Multi oameni tu ai mai jignit, Intoarece-te te rog la oierit, C-acolo poti sa fii nemultumit, Ce ai facut tu e total gresit, Si vei avea de suferit, In Ghencea vei fi prigonit, Caci oameni-s de neclintit, Si daca esti cu-adevarat cinstit, Pleaca din Ghencea sau vei fi hulit. Un microbist care nu ti
Stii cum e? Antrenorul vrea sa-si faca treaba, ciobanul se crede stapan suprem. Fara Bergodi nu treceau nici de Motherwell. NU vezi ca el tot da in Grzelak ala si il ridica in slavi pe Banel("n-are cu cine juca") de parca echipa aia e jucaria lui. Nici asa nu se poate. Si sa intri in vestiar e chiar exagerat. Gandeste-te cum ar fi fost: intra in vestiar si facea gura mare ca de obicei, il calca in picioare le italian si demoraliza cativa jucatori.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.