Alte știri din fotbal
Și Hagi a pățit-o! Alte trei momente în care naționala României a fost condusă de secunzi
0
Vestea necazurilor medicale ale lui Mircea Lucescu a făcut înconjurul presei străine » Ce au notat marile publicații
0
Ion Țiriac, scandalizat de construcția noului stadion Dinamo: „E cea mai mare prostie! Vă dați seama cât costă doar traficul?!”
11
„S-a necăjit foarte mult” » Fotbalistul „inventat” de Mircea Lucescu, despre viitorul lui „Il Luce”: „Așa mai poate ajuta fotbalul”
0
Știri din fotbal internațional
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Obiectivul lui Chivu: „Lautaro contra Romei” » Decizia antrenorului în privința argentinianului
0
La centru va fi „inamicul” nemților! » Bild anunță un dezastru: „Se profilează o furie imensă”
0
Incident tragic la redeschiderea stadionului „Azteca” » Persoană decedată în tribune
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Atacantul venit direct din „Războiul Stelelor” să fie golgheter în România: ...
Libertatea
nu e nimeni in lumea asta care sa cumpere steaua si sa ne scape de asta?
Becali vinde te rog echipa. NU distruge Steaua. SA NE UNIM IMPOTRIVA LUI BECALI. BOMBARDATI FORUMURILE CU MESAJE ANTI BECALI.
se pare k gigi a fost dezonorat asta seara d bergodi. intrebarea mea e cum poate fi dezonorat 1 om fara onoare? 1 om ce spune k-l sprijina p antrenor dar il critik la tv. antrenorul cere liniste, jj critik juktori antrenor, etc. pai asta e onoare? gigi n-are onoare nici cat negru sub unghie. mai nou, bergodi nu respecta Romania pt k nu intelege comportamentul de la steaua. Pai se pare ca de cand e europarlamentar GIGi=ROmania. pai daca el e ranit in onoare, bergodi cum e knd el vine-n vestiar
domnule nAUM sa va fie rusine, am urmarit emisiunea de dupa meci, n-ati facut altceva decat sa puneti paie pe foc, aveti un mare "aport" in decizia de demitere...RUSINEEEE ca dati apa la moara incultului bekaly. in loc sa faceti emisiune cu subiect sportiv, o tansformati in emisiune de barfa si scandal...tabloid cu acte in regula... dati dovada de AMATORISM...
Domnule Becali!! Dumneavostra vorbiti de onoare??? Pai unde va era domne onoarea cand alergati dupa cei de la bistrita cu valiza cu banii??, unde e onoaarea dumneavostra cand 20.000 de guri va striga plecarea?? poate derbedei dar 20.000 de oameni!
Sunt stelist de mic,am patimit atunci cand echipa a pierdut si m-am bucurat atunci cand a castigat..am suportat toate deciziile ciobanului chiar daca nu au fost corecte dar asta MI-A PUS CAPAC!nu voi mai fi prezent in tribune decat atunci cand va dispare si cancerul asta din club..Multumim Bergodi pentru ca ai reusit sa inchegi o echipa cu un lot destul de subtire si sa nu fi suparat..ciobanul nu te merita ca antrenor pentru Steaua.Succes pe mai departe!
Stiu eu. Il gasesti la dinamo. Aia cica scot DVD dupa meciul cu Sturm Graz si Cimentul Fieni:)))
Din punctul meu de vedere nu e nimic nou. e de admirat totusi ca are niste principii... daca va face treaba asta s-ar putea sa se bata Steaua la retrogradare :))
Mittitelu acum isi freaca mainile de bucurie si zice...ce prost e ciobanul. Mutare soc zielel astea Bergodi pleaca la Craiova ca antrenor iar Piti vine la Steaua. Uite asa Becali va face iar echipa prin telefon..pac pac, ma-ti inteles. vai de noi
eu m-am gandit la "pandi" prima data, dar piturca..da, el e, doar din acest motiv nu s-a mai dus la craiova.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.